Sports
Hokejs

Latvijas hokeja izlasei mazā “olimpiāde” Dānijā 16

foto: LETA

Latvijas hokeja izlase 2018.gada Pjončhanas olimpisko spēļu laikā piedalīsies Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) turnīrā Dānijā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Nākamajā sezonā vispirms Latvijas izlase piedalīsies EHC turnīru Francijā, kur no 10. līdz 12.novembrim tiksies ar mājiniekiem francūžiem, Baltkrieviju un Slovēniju. Savukārt otrais EHC turnīrs sagaidāms no nākamā gada 16. līdz 18.februārim, tam norisinoties Pjončhanas olimpisko spēļu laikā, kur Latvija spēkosies ar mājiniekiem Dāniju, Austriju un Franciju.

Pirms nākamā gada pasaules čempionāta, kas notiks Dānijā, Latvijas hokejisti aizvadīs astoņas EHC spēles – aprīļa sākumā izbraukumā gaidāmi divi dueļi pret Norvēģiju, bet pēc tam divreiz tiks uzņemta Somija. Savukārt 20. un 21.aprīlī būs jāviesojas pie šogad planētas meistarsacīkstēs uzveiktās Slovākijas, kamēr pārbaudes spēļu cikls tiks noslēgts 27. un 27.aprīlī ar mačiem savā laukumā pret Šveici.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas hokeja izlase kanādieša Boba Hārtlija vadībā šī gada pasaules čempionātā izcīnīja desmito vietu. Pagaidām gan nav skaidrības, vai Hārtlijs paliks valstsvienības galvenā trenera amatā.

Nākamā gada pasaules čempionātā Latvijas izlase spēlēs vienā apakšgrupā ar Norvēģiju, Somiju, Dienvidkoreju, ASV, Vāciju, Kanādu un mājinieci Dāniju.

Tāpat nākamsezon iecerēta arī Baltijas kausa izcīņa, kur Latviju pārstāvēs virslīgas izlase, spēkojoties pret Igaunijas un Lietuvas valstsvienībām. Pirmais turnīrs jau 25.-27.augustā notiks Tallinā, pēc tam 3.-5.oktobrī komandas tiksies Klaipēdā, bet pēdējais posms būs 2.-4.februārī Latvijā.

Saistītie raksti
LA.lv