Juris Kalniņš

Latvijas hokeja izlasei sagrāve pārbaudes spēlē pret Zviedriju 0

Latvijas hokeja izlase pirmdien, aizvadot otro pārbaudes spēli pret Zviedriju, cieta smagu sagrāvi ar 0:6 pret Zviedrijas valstsvienību.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Teda Nolana trenētā komanda aizvadīja neveiksmīgu spēli, jo uzbrukumā neizdevās realizēt savas iespējas, bet aizsardzībā kļūdas pieļāva kā laukuma spēlētāji, tā arī ne pārāk veiksmīgu spēli aizvadījušais Māris Jučers. Par labāko mājinieku rindās atzina Vitāliju Pavlovu, bet viesu komandā Martins Tērnbergs.

Spēles sākumā risinājās līdzīga cīņa, un iespējas atklāt rezultātu bija abām komandām. Pēc Mika Indraša metiena ripa trāpīja pa Zviedrijas izlases vārtu stabu, labā metiena pozīcijā nonāca arī Roberts Jekimovs, taču rezultātu atklāja viesi, kad 14. minūtē partnera piespēli no aizvārtes izmantoja Matiass Janmarks-Nilens.

Ļoti neveiksmīgs Latvijas izlasei izvērtās otrās trešdaļas vidus, kad trīs minūšu laikā tika zaudēti trīs vārti – Andreass Jāmtins bija acīgāks Latvijas izlases vārtu priekšā, Toms Nilsons 3:0 panāca pēc labas izspēles, bet Filips Forsbergs izmantoja mājinieku nesaprašanos savā zonā. Nilsons un Forsbergs guva savus pirmos vārtus Zviedrijas izlasē.

Spēles gaita nemainījās arī trešajā periodā, kad vēl divas ripas ielidoja Jučera sargātajos vārtos pēc Džonatana Granstrēma un Martins Tērnberga metieniem.

Latvijas izlase pirms pasaules čempionāta “Arēnā Rīga” 19. un 20. aprīlī uzņems arī Baltkrievijas izlasi, bet gatavošanos čempionātam izlase noslēgs 28. aprīlī viesos ar spēli pret Franciju. Pasaules čempionāts Helsinkos Latvijas izlasei sāksies 4.maijā, un tajā Nolana trenētā komanda spēlēs vienā grupā ar Krievijas, ASV, Austrijas, Slovākijas, Vācijas, Francijas un Somijas izlasēm.

Iepriekšējās divās pārbaudes spēlēs Latvijas izlase trešdien un ceturtdien viesos ar 3:4 un 0:1 zaudēja Čehijai.