×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
3. maijs, 2012
Drukāt

Latvijas hokeja izlases fani pirms došanās uz PČ noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa

Latvijas hokeja izlases fani pirms došanās uz pasaules čempionātu (PČ) piektdien noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa un aicina pasākumā piedalīties visus hokeja līdzjutējus.

Latvijas izlases faniem ir jāatgūst zaudētā un apsūbējusī slava, tādēļ līdzjutēji ar lielu atbildību pošas uz PČ spēlēm Zviedrijā, lai atbalstītu savus favorītus, informēja Rīgas “Dinamo” fanu kluba valdes priekšsēdētājs Aigars Krīgers.

Pirms iepriekšējā pasaules čempionāta bija daudz un dažādu runu par izlasi un tās spēlētājiem, viņu motivāciju, taču daļa atbildības jāuzņemas arī hokeja faniem, kas bija pieraduši pie lielā hokeja un tika izlutināti Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas laikā, uzskata Krīgers. Viņš mudināja atcerēties, ka tieši valstsvienība un tās sniegums PČ bija sākums hokeja atdzimšanas bumam Latvijā.

Šogad fani sadarbībā ar “Aldari” ir parūpējušies arī par pārsteigumu Latvijas hokejistiem. Pēc Latvijas izlases spēlēm viņi kādam izlases spēlētājam, kam veiksmes konkrētajā spēlē būs pietrūcis visvairāk, pasniegs “Aldara” Uzmundrinājuma kausu un Armanda Pučes grāmatu par leģendāro Latvijas hokejistu Viktoru Hatuļevu.

Ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa paredzēta plkst.15, savukārt divarpus stundu vēlāk hokeja līdzjutēji ar prāmi no Rīgas pasažieru ostas dosies uz Stokholmu, kur Latvijas izlase aizvadīs grupas turnīra spēles.

Pasaules čempionāts no 4. līdz 20.maijam notiks Zviedrijā un Somijā. Priekšsacīkstēs 16 komandas būs sadalītas divos astoņniekos. Latvija spēlēs Stokholmā 5.maijā ar Krieviju, 6.maijā ar Vāciju, 8.maijā ar Itāliju, 10.maijā ar Čehiju, 12.maijā ar Norvēģiju, 14.maijā ar Dāniju, bet 15.maijā ar Zviedriju. Helsinkos spēlēs Somija, Kanāda, ASV, Šveice, Slovākija, Baltkrievija, Francija un Kazahstāna. Četras labākās komandas no katras grupas iekļūs ceturtdaļfinālā. Katra astoņnieka pēdējā komanda izkritīs no elites divīzijas, turpretim komandām piektajā, sestajā un septītajā vietā turnīrs būs beidzies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+