×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
21. janvāris, 2014
Drukāt

Latvijas hokeja izlases spēles Sočos “Re:TV” rādīs tiešraidē

LETALETA

Latvijas hokeja izlases spēles Sočos bezmaksas apraides kanālā “Re:TV” tiks rādītas tiešraidē, šādu apliecinājumu no kompānijas “MTG” otrdien saņēmusi Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP).

Savukārt pusfināla un fināla spēles “Re:TV” būs redzamas tikai ierakstā. Neskatoties uz to, NEPLP par panākto kompromisu ir apmierināta.

“Izdevās panākt vienošanos. Mūsu uzstādījums, ka ir jāievēro likums sabiedrības interesēs un ir jābūt tiešraidēm Latvijas izlases spēlēm bezmaksas apraidē, un tas tika panākts,” aģentūrai BNS sacīja NEPLP priekšsēdis Ainārs Dimants.

Atkārtojumā “Re:TV” būs pusfināla un fināla spēles, ja tur nepiedalīsies Latvijas izlase. “Ja Latvijas izlase tur piedalīsies, tad būs tiešraide, ja nepiedalīsies, tad būs tikai atkārtojums,” piebilst Dimants.

Bezmaksas apraidē televīziju Latvijā skatās apmēram 10% skatītāju.

Šādu panākto vienošanos par tiešraidēm aģentūrai BNS apstiprināja arī “MTG” pārstāve Marta Zandersone.

Jau ziņots, ka tiesības rādīt hokeju Soču olimpisko spēļu laikā ir “MTG” kanālam “TV3”, kas no jaunā gada vairs nav redzams bezmaksas apraidē, taču likums paredz, ka sabiedriski nozīmīgiem pasākumiem jābūt pieejamiem visiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+