×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
19. oktobris, 2016
Drukāt

Latvijas hokeja izlases spēlētāji izplata atklāto vēstuli, ziedos naudu bērnu hokejam (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas hokeja izlases spēlētāji izplatījuši medijiem atklāto vēstuli, kurā pozitīvi novērtē pārmaiņas Latvijas Hokeja federācijas vadībā, apliecina gatavību pārstāvēt nacionālo komandu un arī – ziedo 40 tūkstošus eiro Latvijas bērnu un jaunatnes hokeja čempionātam. Publicējam to pilnā apmērā.

“Līdzšinējie notikumi Latvijas Hokeja federācijā un tās saimniecībā īsti neveicināja šī sporta veida attīstību, par ko liecināja neskaitāmie skandāli un intrigas, kuras nereti tika pārnestas arī uz izlases ģērbtuvi. Taču līdz ar jaunajām pārmaiņām Latvijas Hokeja federācijas iekšienē, mēs, izlases hokejisti, ceram, ka negatīvā aura ap izlasi un citas negācijas ir izgaisušas un nākotnē pret spēlētājiem un Latvijas valstsvienību būs tikai un vienīgi pozitīva attieksme. Ar šo vēstuli vēlamies arī apliecināt savu gatavību pārstāvēt Latvijas nacionālo izlasi un cīnīties par augstām vietām!

Mēs, Latvijas hokeja izlases spēlētāji, esam ļoti priecīgi par jaunajām izmaiņām un ceram, ka tās ienesīs jaunas vēsmas ne tikai federācijas darbā, bet arī izlases saturā un visā hokeja attīstībā. Apzināmies, ka katram ar hokeju saistītam cilvēkam būtu jāpieliek roka, lai veicinātu sporta veida attīstību un sekmētu piramīdas veidošanos, sākot no bērnu hokeja līdz pat pieaugušo izlasei un profesionālajam sportam.

Mainoties cilvēkiem un esošajai situācijai Latvijas hokeja saimniecībā, saprotam, ka arī mēs nevaram palikt vienaldzīgi, tādēļ esam gatavi palīdzēt Latvijas hokejam ne tikai spēles laukumā, bet arī finansiāli, ziedojot 40 000 eiro Latvijas Bērnu un jaunatnes hokeja čempionātam. Liela daļa no Latvijas hokeja izlases spēlētājiem tieši savā dzimtenē uzsāka pirmās hokeja nodarbības un mēs apzināmies, cik būtiski ir jau pašā bērnībā puišiem ielikt spēcīgus spēles pamatus. Tieši bērnu un jauniešu hokejā ir meklējami nākamie mūsu izlases papildinājumi, par ko liecina arī jauniešu un junioru izlašu rezultāti – gan U-18, gan U-20 spēlē Elites divīzijā, bet šo spēlētāju nākamais solis jau būs nacionālā izlase.

Mēs paši esam gājuši šo ceļu, esam pelti un arī lutināti, mums ir bijusi iespēja veidot savu karjeru ne tikai caur klubiem, bet arī caur valstsvienību un secinām, ka nākotnes vārdā ir laiks arī pašiem dot savu ieguldījumu Latvijas hokejā.”

Latvijas nacionālās valstsvienības spēlētāju vārdā

Kaspars Daugaviņš

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Malaci puisi.

  2. Nu vot Kalvītis pie stūres un spēlētājiem jāsamet jau naudiņa jaunajai LV hokeja paaudzei

Draugiem Facebook Twitter Google+