HK “Rīga”

Latvijas hokeja jaunieši Sočos sāk ar sakāvi pret Somiju 0

Latvijas hokejisti pirmajā spēlē U-18 pasaules čempionātā (PČ) Sočos ceturtdien ar 0:7 smagi zaudēja Somijas vienaudžiem, liecina rīkotāju informācija.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Vjačeslava Nazarova trenētā Latvijas U-18 izlase četrus bezatbildes vārtus ielaida jau pirmajā trešdaļā. Vēl viena ripa Maksima Rešetņikova vārtos nonāca otrajā trešdaļā, bet pēdējā periodā Somijas jaunieši ar diviem precīziem metieniem panāca jau 7:0.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Arturi Lehkonens, savukārt vārtos uzvarētājiem nepārspēts palika Jūse Saross.

Latvija grupas turnīru turpinās piektdien pret Čehiju, bet cīņas pret ASV un Krievijas vienaudžiem paredzētas attiecīgi svētdien un pirmdien. Katras grupas četras spēcīgākās komandas tiks ceturtdaļfinālā, savukārt atlikušās divas čempionāta vienības izslēgšanas pārī cīņā līdz divām uzvarām noteiks izlasi, kas vietu elites divīzijā zaudēs. Čempionāts beigsies 28.aprīlī ar finālu un spēli par 3.vietu.

U-18 pasaules čempionāta spēle:

Latvija ‒ Somija 0:7 (0:4, 0:1, 0:2)

Vārtus guva: Arturi Lehkonens 2, Jūliuss Honka, Otto Rauhala, Matiass Pulli, Kasperi Kapanens Aleksi Mustonens