×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
13. maijs, 2016
Drukāt

Latvijas hokeja līdzjutēji Maskavā uzvedas ideāli, novēro “LA”

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas hokeja izlases līdzjutēji Maskavā uzvedas ideāli, vēsta tūrisma aģentūras “Travel Art” pārstāve Ludmila Glazunova.

“Televīzijas zvaigznes, mediju mīluļi – lūk, šādi Maskavā ir hokeja līdzjutēji. Turklāt jauki, mierīgi un pagaidām esam iztikuši bez incidentiem. Pat Latvijas vēstniecības Krievijā Konsulārā departamenta vadītāja Inita Dzene atzīst – fani uzvedas ideāli, un problēmu vismaz pagaidām nav,” viņa raksta portālā sportadraugiem.lv

Šodien spēlē pret Dāniju tribīnēs būšot vēl vairāk Latvijas atbalstītāju kā iepriekšējā pret Šveici un tas sola labu atmosfēru. Kā novēroja “LA”, tad citu valstu fanu Maskavā ir ļoti maz. Mazliet manāmi čehi, pa kādam zviedram. Protams, neskaitot mājiniekus krievus, kuru līdzi jušanas tradīcijas gan ir visnotaļ bēdīgas – ik pa brīdim uzkliedz un sataisa troksni, bet ne dziesmas, ne kāda aktīvāka fanu sektora, kas uzdotu toni, nav.

Pēc spēles vēl pēdējo reizi latviešu faniem būs lustēšanās izveidotajā krogā “Maskavas Baltie krekli”, kurā muzicēs Normunds Jakušonoks un Valdis Blaubuks. Mūziķi uzstājās arī pēc mačiem pret Krieviju un Šveici.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+