Latvijas hokejisti bullīšos pieveic Vāciju 0

Latvijas hokeja izlase, turpinot gatavoties nākamgad paredzētajām Soču olimpiskajām spēlēm, otrdien pārbaudes spēlē pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0) izbraukumā pieveica Vācijas valstsvienību.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80

Vārtus Latvijas izlases labā pamatlaikā guva Armands Bērziņš, Miks Indrašis un Andris Džeriņš, kurš izcēlās pamatlaika pēdējā minūtē.

Spēli Latvijas izlasi sāka pārliecinoši un devītajā minūtē izvirzījās vadībā pēc Bērziņa metiena, kurš realizēja Kaspara Saulieša piespēli. Savukārt 12.minūtē jau tika panākts 2:0, jo Indrašis mazākumā izskrēja viens pret vienu pretinieku vārtsargu. Tomēr desmit sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām vācieši vienus vārtus atguva, kad ripa neveiksmīgi atleca Latvijas izlases vārtu priekšā, situāciju izmantojot Tomasam Openheimeram.

Otrajā trešdaļā Vācijas izlase aktivizējās, bet rezultāts nemainījās, tomēr to pretinieki paveica jau trešās trešdaļas otrajā minūtē – Franks Mauers realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 2:2. Savukārt 54.minūtē jau Armīns Vurms vadībā izvirzīja Vāciju.

Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Vācija palika mazākumā un šo iespēju izmantoja Andris Džeriņš, kurš ar vārtu guvumu ievirzīja cīņu pagarinājumā. Tajā rezultāts nemainījās un uzvarētājs tika noteikts pēcspēles metienos, izšķirošos vārtus gūstot Miķelim Rēdliham.

Šajā mačā Latvijas izlases vārtus sargāja Edgars Masaļskis, bet valstsvienībā debiju piedzīvoja uzbrucējs Artūrs Kuzmenkovs un aizsargs Edgars Siksna.

Šis mačs risinājās Hernes pilsētā, bet trešdien abas komandas atkārtoti tiksies Esenē.