Latvijas hokeja izlase Četru nāciju turnīru Liepājā noslēdza ceturtajā vietā.

Latvijas hokejisti zaudē Baltkrievijai un turnīru Liepājā noslēdz otrajā vietā 0

Latvijas hokeja izlase sestdien ar zaudējumu un izcīnītu otro vietu noslēdza “Turkish Airlines” Četru nāciju turnīru, noslēdzošajā mačā ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) piekāpjoties Baltkrievijas izlasei.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Vārtus Latvijas valstsvienībā guva Miks Indrašis, kuram arī rezultatīva piespēle, un Sandis Smons.

Par turnīra uzvarētājiem ar sešiem punktiem kļuva baltkrievi, kamēr Latvijai, Francijai un Slovēnijai bija pa četriem punktiem, bet savstarpējos mačos labāki bija mājinieki, ieņemot otro pozīciju.

Spēlē pret Baltkrieviju nepiedalījās pieredzējušie Kaspars Daugaviņš, Mārtiņš Karsums un Ralfs Freibergs. Tāpat šajā turnīrā veselības likstu dēļ neuzspēlēja Roberts Bukarts. Noslēdzošajā mačā ierindā gan bija Miks Indrašis, kurš trešā perioda piektajā minūtē guva Latvijas izlases pirmos vārtus. Tiesa, mājinieki tobrīd jau zaudēja ar 0:3.

Izredzes uz izglābšanos 53.minūtē palielināja aizsargs Sandis Smons, tomēr panākt neizšķirtu pamatlaikā neizdevās, pēdējo minūti nospēlējot ar tukšiem vārtiem.

Baltkrievijas labā visus trīs vārtus guva Mihails Stefanovičs, kurš divas reizes Kristeru Gudļevski pārspēja skaitliskajā vairākumā.

Gudļevskis atvairīja 19 no 22 metieniem.

Latvijas izlase turnīru sāka ar 3:2 “bullīšos” pārspējot Slovēniju, bet pēc tam ar 2:1 papildlaikā tika uzveikta arī Francija.