Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. februāris, 2016
Drukāt

Latvijas iedzīvotāju apcietina par dalību bruņotā konfliktā Austrumukrainā (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Drošības policija (DP) aizturējusi kādu Latvijas iedzīvotāju par iespējamu piedalīšanos bruņotā konfliktā Austrumukrainā, informēja DP pārstāve Līga Pētersone.

Minētā persona tika aizturēta pēc atgriešanās Latvijā, un tiesa aizdomās turētajam ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Šā gada 25. janvārī Drošības policija (DP) pret šo iedzīvotāju sākusi kriminālprocesu.

Ņemot vērā, ka izmeklēšana kriminālprocesa ietvaros turpinās, DP šobrīd atturas no plašākiem komentāriem par izmeklēšanas gaitu.

DP atzīmē, ka šis ir pirmais gadījums, kad kāda persona ir atzīta par aizdomās turēto par prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā ārvalstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. latvietis parastais Atbildēt

    kad DP apcietinās visus kas piedalijušies afganistānas, mali, lībijas…. okupācijā, tad mēs paliksim bez armijas

  2. vai to žurnalistu , kas simpatizeja islama valstij un iespejams ka ari atbalstija, ari jau apcietināja?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+