Mobilā versija
+3.1°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
29. jūlijs, 2016
Drukāt

Latvijas IKP provizoriskais pieaugums otrajā ceturksnī – 2,1% (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad otrajā ceturksnī, pēc sezonāli neizlīdzinātiem ātrā novērtējuma datiem, ir pieaudzis par 2,1%, salīdzinot ar 2015.gada attiecīgo laika periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Savukārt, pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem, Latvijas ekonomika minētajā laika periodā ir augusi par 0,7%.

Statistikas pārvaldē norādīja, ka IKP pārmaiņas ietekmēja pievienotās vērtības pieaugums rūpniecībā par 7% un mazumtirdzniecībā par 3%, kā arī kritums būvniecībā par 22 % (sezonāli un kalendāri neizlīdzināti dati).

2016.gada otrajā ceturksnī, salīdzinot ar pirmo ceturksni, Latvijas IKP, pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem, ir audzis par 0,4%.

Precizēti un izvērsti 2016.gada otrā ceturkšņa IKP dati tiks publicēti 31.augustā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Latvijas IKP arī šogad pirmajā ceturksnī, pēc sezonāli neizlīdzinātiem datiem, salīdzināmajās cenās pieauga par 2,1%, salīdzinot ar 2015.gada attiecīgo periodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Patīk, ka šī maize nav sagriezta un piepūsta ar pretpelējuma aerosolu. Nedod dievs, drīz laikam sāks griezt kumosos arī barankas un bulciņas – biznesam izdevumi 1 kapeiku, ienākums 5-10 santīmi vai 15 centi.
    Maiznieki – naglij narod, visu maizi bāž veikalos sagrieztu.

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+