Latvijas izlase bez Andra Džeriņa? 0

Latvijas hokeja izlases un Hradeckrālovas “Mountfield” uzbrucējs Andris Džeriņš trešdien notikušajā Čehijas ekstralīgas pusfināla pirmajā spēlē lauzis degunu un ir aizdomas par smadzeņu satricinājumu, vēsta čehu portāls “Idnes.cz”.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka pusfināla pirmajā spēlē Džeriņš laukumā pavadīja sešas minūtes, bet “Mountfield” savā laukumā ar 0:2 atzina Brno “Kometa”.

Trīs minūtes pirms pirmā perioda beigām Brno komandas uzbrucējs Vojtehs Nemecs iegrūda Džeriņu apmalē, kā rezultātā latvietim spēle bija beigusies, bet pats viesu hokejists par pārkāpumu saņēma 10+5 minūšu sodu.

Kā vēsta “Idnes.cz”, ņemot vērā sākotnējo informāciju, Džeriņam lauzts deguns un ir aizdomas par smadzeņu satricinājumu. Savukārt cits Čehijas medijs “Blesk.cz” vēsta, ka Džeriņš bez galvas savainojuma guvis arī kreisās rokas traumu. Vai aiviekstietis varēs pievienoties Latvijas izlasei?

Tikmēr Nemecs atvainojies par pārkāpumu pret Džeriņu. Tiesa, turnīra disciplinārā komisija lēmusi Nemecam nepiespriest papildu sankcijas par pārkāpumu.

Pusfināla sērijas otrā spēle notiks šovakar, taču Džeriņa atgriešanās brīdis netiek prognozēts.

LETA jau ziņoja, ka ceturtdaļfināla sērijā “Mountfield” ar 4-1 uzvarēja Litvīnovas “Verva” vienību, bet Brno “Kometa” ar 4-0 uzvarēja Prāgas “Sparta” vienību.

“Mountfield” Čehijas čempionāta pamatturnīru noslēdza ceturtajā vietā, bet “Kometa” bija sestā.

Džeriņš regulārajā čempionātā 35 mačos atzīmējās ar 14 vārtiem, astoņām rezultatīvām piespēlēm un pozitīvu lietderības rādītāju +15, kas bija dalīts labākais komandā. Savukārt izslēgšanas turnīrā viņam sešos mačos ir divi vārti un divas rezultatīvas piespēles.