Latvijas izlase pagarinājumā zaudē grieķietēm 0

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība otrajā pārbaudes spēlē Atēnā pagarinājumā ar 65:66 (14:17, 27:32, 46:43, 54:54) piekāpās Grieķijas izlasei, kuru trenē bijušais mūsu valstsvienības galvenais treneris Georgs Dikeulaks.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Atšķirībā no pirmās spēles, Latvijas izlasei izdevās veiksmīgas pirmās minūtes, ātri tika iegūta 10:3 vadība, tomēr turpinājums nesekoja un drīz vien sanāca iekrist bedrē – 2;14 un 14:17 pēc pirmās ceturtdaļas. Pirmajā puslaikā laukumā nedevās iespējamās sākuma sastāva spēlētājas Gunta Baško-Melnbārde un Anete Šteinberga.

Savu spēli uzbrukumā izdevās uztaustīt tikai trešajā ceturtdaļā, kad produktīvi nospēlēja Šteinberga un Aija Putniņa, visa komanda guva 19 punktus un izvirzījās vadībā. Stabilitāte pašā gatavošanās cikla sākumā vēl jāmeklē, tūdaļ tika zaudēti astoņi punkti pēc kārtas, vēlreiz buksēja rezultāts un pie 46:51 bija jāsāk jauna pakaļdzīšanās. Pamatlaika pēdējos punktus guva Kristīne Vītola (54:54), bija iespēja izraut uzvaru pamatlaikā, taču šoreiz nekā.

Pagarinājuma pirmajā uzbrukumā Katei Aizsila iemeta tālmetienu, taču spēles izskaņā latvietes atkal bija iedzinēju lomā. Šoreiz neizdevās, kas gan šādās spēlēs tas nav pats svarīgākais.

Kā zināms, pirmajā pārbaudes spēlē trešdien Latvijas izlase uzvarēja ar 54:50. Piektdien abas komandas Marusi zālē Atēnās tiksies trešo reizi.

PĀRBAUDES SPĒLE ATĒNĀS

Grieķija – Latvija 66:65 (17:14, 32:27, 43:46, 54:54). Putniņa 14, Liepkalne 13, Šteinberga 11, Vītola, Aizsila pa 6, Priede, Rozenberga pa 5, Krastiņa 3, Laksa 2.