×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2015
Drukāt

Latvijas izlase piektajā grozā

AFP/LETAAFP/LETA

Latvijas futbola izlase pirms sestdien gaidāmās 2018.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra izlozes ievietota piektajā grozā.

Piektajā grozā atrodamas arī Kipra, Armēnija, Somija, Baltkrievija, Maķedonija, Azerbaidžāna, Lietuva un Moldova. Līdz ar to šīs izlases atlases turnīrā vienā apakšgrupā ar Latviju nespēlēs.

Tikmēr no pirmā groza Latvijai pretī var trāpīties Vācija, Beļģija, Nīderlande, Portugāle, Rumānija, Anglija, Velsa, Spānija un Horvātija, bet no otrā – Itālija Slovākija, Austrija, Šveice, Čehija, Francija, Islande, Dānija, kā arī Bosnija un Hercegovina.

Savukārt trešajā grozā atrodas Polija, Ukraina, Skotija, Ungārija, Zviedrija, Albānija, Ziemeļīrija, Serbija un Grieķija, bet ceturtajā ievietotas Turcija, Slovēnija, Izraēla, Īrija, Norvēģija, Bulgārija, Fēru salas, Melnkalne un Igaunija.

Tikmēr vājākajā grozā atrodamas Luksemburga, Kazahstāna, Lihtenšteina, Gruzija, Malta, Sanmarīno un Andora.

Kvalifikācijas turnīra apakšgrupu izloze notiks sestdien Sanktpēterburgā.

Ieskaitot turnīra saimnieci Krieviju, Pasaules kausa izcīņā 2018.gadā kopumā piedalīsies 14 izlases no Eiropas. Uzreiz automātiski prestižajām sacensībām kvalificēsies atlases turnīra deviņu apakšgrupu uzvarētājas, kamēr izslēgšanas cīņās sacentīsies astoņas labākās otro vietu ieguvējas.

Kā zināms, 2018.gada Pasaules kauss norisināsies Krievijā 11 dažādās pilsētās.

Šī turnīra kvalifikācijas sacensības Eiropas zonā norisināsies no 2016.gada septembra līdz 2017.gada oktobrim, bet izslēgšanas spēļu kārta notiks 2017.gada novembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+