Sports
Hokejs

Latvijas izlasei ir potenciāls – iekšlietu ministra Kozlovska iespaidi Ķelnē 16

foto: Ilmārs Stūriška

Latvijas hokeja izlases pirmās divas spēles pasaules čempionātā Ķelnē vēroja Latvijas iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis ar kundzi Kristīni.

Latvijas hokejisti pirmajās divās spēlēs izcīnīja uzvaru – 3:0 pret Dāniju un 3:1 pret Slovākiju. “Ļoti pozitīvi, pēc uzvaras pār Dāniju bija emocionālā himnas dziedāšana. Pēc tam viesnīcā zviedri rādīja, ka arī to pārņēmuši un pēc uzvaras dziedājuši pilno versiju,” sarunā ar “LA” lepnumu pauda Kozlovskis.

“Man par izlasi ir patīkams iespaids, domāju, ka mūsējiem ir potenciāls un būtu super, ja tiktu ceturtdaļfinālā,” atzina ministrs, piebilstot, ka pats darba dēļ ilgāk Ķelnē nevar palikt.

Klātienē viņš bijis uz vairāk kā pieciem pasaules čempionātiem: “Prieks, ka Latvijai ir tāda hokeja izlase, kas spēlē elites divīzijā. U-18 un U-20 izlase izkrita no augstākās grupas, bet jācer, ka lielie parādīs savu spēku.”

Saistītie raksti

Aprīlī kļuva zināms, ka Kozlovskis piekritis kandidēt uz Latvijas Futbola federācijas prezidenta amatu. Paredzams, ka vēlēšanas notiks kongresā nākamā gada pavasarī. Futbolam viņš līdz šim līdzi sekojis mazāk: “Biju uz pēdējo Latvijas izlases spēli Gruzijā, kur diemžēl zaudējām ar 0:5. Tāda ir realitāte, jācer, ka solījums par “Skonto” stadiona savešanu kārtībā tiks izpildīts un jūnijā Rīgā varēs notikt spēle pret Portugāli. Pagaidām nezinu, vai braukšu vēl uz kādām izlases spēlēm. Šogad esmu bijis arī uz virslīgas spēli – Jūrmalas “Sparaks” pret “Babīte/Dinamo”, bet izrauties regulāri ir grūti laika trūkuma dēļ.”

“Gruzijā bija emocionāls brīdis, tas, kas notiek tagad – nav labākā situācija futbolam. Taču tas nav mans pašmērķis – ja tāda iespēja būs, es kandidēšu un tad redzēs, kas notiks tālāk,” piebilda Rihards Kozlovskis.

LA.lv