Latvijas izlasei zaudējums pārbaudes spēlē Melnkalnei 0

Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien Zlatiborā pārbaudes spēlē ar 74:92 zaudēja Melnkalnes izlasei.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

“Melnkalnieši Zlatiborā trenējas jau divas nedēļas, mēs trešdien šurp ceļojām 15 stundas, startējot piecos no rīta un mērķi sasniedzot vakarā. Kopā ar iepriekš treniņos izturēto slodzi tas radīja zināmu fonu mūsu spēlei – kājas bija pasmagas. Te viss notiek askētiskos apstākļos. Dzīvojam hostelī, bet spēles laikā netika rakstīts tehniskais protokols, līdz ar to precīzas statistikas manā rīcībā vēl nav. Sākums bija normāls, pirmo ceturtdaļu pabeidzām ar 20:22. Taču spēles vidusdaļā starp 15. un 25.minūti tikām sakauti. Pajuka aizsardzība viens pret vienu, ļoti centāmies palīdzēt viens otram, bet bieži tas tika darīts pārāk azartiski, iekrītot un vēl vairāk pasliktinot situāciju. Pēc mūsu pierakstiem pirmajā puslaikā pieļāvām 19 kļūdas, saskaitot kopā tehnisko brāķi uzbrukumā un taktiskās aplamības aizsardzībā. Tas ir katastrofāli daudz. Spēlē izmantoju 12 basketbolistus, manuprāt, nevienam spēles laiks nebija ilgāks par 20 minūtēm. Malā palika tikai Rihards Kuksiks, kurš dosies laukumā otrajā mačā. Pēdējā brīdī mājās atstājām Andreju Šeļakovu, kura cietušajai potītei bija vajadzīgi papildus izmeklējumi. Par laimi trauma nav nopietna, un Andrejs turpina Rīgā trenēties kopā ar Pāvelu Pastušeņu,” basket.lv spēli komentējis Latvijas valstsvienības galvenais treneris Ainārs Bagatskis.

Piektdien abas komandas tiksies vēlreiz, 23. un 25. jūlijā Latvijas izlase Vršacā spēlēs pret Serbiju.