foto – Agencja Gazeta

Latvijas izlases futbolists Tarasovs uzbrucis “Legia” preses sekretārei 0

Latvijas futbola izlases aizsargs Igors Tarasovs trešdien pēc neveiksmīga mača Polijas augstākās līgas čempionāta spēlē uzbrucis pretinieku komandas preses sekretārei.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Tarasova pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” komanda trešdien izbraukumā ar 0:1 (0:0) piekāpās Varšavas “Legia” vienībai. Šajā mačā viesu kluba futbolisti vairākkārt izrādīja neapmierinātību ar galvenā tiesneša lēmumiem, taču emocijas vissakāpinātākās bija kompensācijas laikā, kurā tiesnesis uz “Jagiellonia” vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu. To jau cīņas 98.minūtē realizēja “Legia” portugāļu uzbrucējs Orlandu Braga de Sā.

Tikmēr Tarasovs šajā mačā laukumā devās uz maiņu cīņas 85.minūtē, bet pēc vārtu zaudējuma viņš izpelnījās dzelteno kartīti. Savas dusmas Latvijas futbolists nespēja valdīt arī, kad cīņa bija noslēgusies, jo uzbrucis “Legia” komandas preses sekretārei, no visa spēka iesperot pa viņas mikrofonu, kas piederējis televīzijas kanālam “Canal +”, un veltot pretinieku kluba pārstāvei vairākus rupjus vārdus.

Polijas mediji vēsta, ka šo gadījumu izmeklēs Polijas Futbola asociācija, bet pats Tarasovs par notikušo jau atvainojies. Futbolistam par šo atgadījumu draud diskvalifikācija.

Šobrīd “Jagiellonia” komanda cīnās Polijas čempionāta otrajā fāzē, kur astoņas vadošās vienības cīnās par čempionu titulu. Tarasova pārstāvētais klubs ar 29 punktiem 33 spēlēs pašlaik atrodas trešajā vietā, par četru punktu tiesu atpaliekot no līderes Poznaņas “Lech”.

Spēcīgāko astoņniekā spēlē arī vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Zabžes “Gornik” un Ščecinas “Pogon”, kuras sastāvā ir uzbrucējs Vladimirs Kamešs. Šīs vienības ieņem attiecīgi septīto un astoto vietu.

Lai noskaidrotu Polijas čempionāta galīgo vietu sadalījumu, pirmais un otrais komandu astoņnieks savā starpā aizvada viena apļa turnīrus.