Sports
Futbols

Latvijas izlases kapteinis Gorkšs pārtrauc karjeru valstsvienībā 0

foto – Edijs Pālens/LETA

Ilggadējais Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs pirmdien paziņoja par karjeras beigšanu valstsvienībā.

“Pēc ilgām un smagām pārdomām, sarežģītām un emociju pilnām sarunām ar saviem bērniem un sev tuviem cilvēkiem, es esmu nolēmis, ka ir pienācis laiks pielikt punktu savai spēlētāja karjerai Latvijas izlasē. Šis nav impulsīvs lēmums, bet gan radies ilgu un izsvērtu pārdomu rezultātā,” sociālajā tīklā “Facebook” pirmdien vēstīja Gorkšs.
Viņš karjeru Latvijas izlasē sāka 2005.gadā ar spēli pret Taizemes izlasi, bet pēdējo maču aizvadīja šī gada oktobrī pret Fēru salām.

“Jūtos patiesi priviliģēts, jo valsts izlasē esmu spēlējis 12 gadus, aizvadījis 89 spēles, guvis piecus vārtus. Spēlēt valsts izlasē bija mans bērnības lielākais sapnis. Tagad tas ir arī mans lielākais futbolista karjeras sasniegums,” norādīja Gorkšs, kurš nav slēpis, ka nākamajā gadā pretendēs uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu.

Saistītie raksti

“Futbols ir mana mīlestība un dzīve, savukārt šī mana lēmuma galvenais mērķis ir vairāk uzmanības veltīt futbolam, tikai jau citā kvalitātē un kapacitātē. Esmu pieteicis savu kandidatūru un nopietni gatavojos LFF prezidenta amata vēlēšanām, kuras notiks 2018.gada pavasarī. Gatavojoties šim izaicinājumam, esmu iestājies UEFA mācību programmā, kura specifiski izstrādāta elites futbolistiem, lai attīstītu savas iemaņas futbola administrācijā un karjeras laikā gūto pieredzi izmantotu futbola attīstībai Latvijā,” norādījis futbolists, kurš šosezon spēlēja “Riga” komandā “SynotTip” virslīgā.

“No sirds gribu teikt paldies saviem treneriem, kuri mani deva iespēju spēlēt futbolu, saviem komandas biedriem, kuri pacieta mani gan uz laukuma, gan ārpus tā. Saviem tuviniekiem, kuri pārdzīvoja kopā ar mani un bija ar mani gan kopējos priekos, gan smagos mirkļos, ziedojot savu enerģiju un pacietību, lai atbalstītu mani. Visiem pārējiem, kuri sekoja manām gaitām un atbalstīja mani visus šos 12 gadus,” rakstīja Gorkšs.

LA.lv