Reuters/Scanpix

Latvijas izlases trešie pretinieki ielaiž desmit vārtus pret Kanādu 0

Kanādas hokeja izlase svētdien Herningā pasaules čempionāta augstākās divīzijas B apakšgrupas spēlē ar rezultātu 10:0 (2:0, 6:0, 2:0) neatstāja izredzes Dienvidkorejai.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25

Tikmēr A apakšgrupā Kopenhāgenā Krievijas valstsvienība ar rezultātu 7:0 (3:0, 3:0, 1:0) pārliecinoši tika galā ar Austrijas valstsvienību.

Sacensību debitante Dienvidkoreja pirmajā trešdaļā varonīgi turējās pretī kanādiešiem, taču ielaida divus vārtus, kad ar precīziem metieniem izcēlās Raiens Ņūdžents-Hopkinss un Taisons Džosts. Otrajā trešdaļā Kanāda sabēra sešas ripas pretinieku vārtos, šoreiz vārtus gūstot Koltonam Pareiko, Raienam O’Reilijam, Pjēram-Lukam Dubuā, Breidenam Šenam, Džostam un Džoelam Edmundsonam.

Savukārt spēles pēdējā nogrieznī devītos vārtus guva komandas kapteinis Konors Makdeivids, bet divciparu skaitli uz tablo panāca Džordans Eberle. Kanādas sastāvā šajā mačā rezultatīvākais spēlētājs ar trīs piespēlēm bija Metjū Barzals, kamēr divus rezultativitātes punktus sakrāja pieci hokejisti.

Kā zināms, pēdējā pārbaudes spēlē Latvijas izlase piekāpās kanādiešiem ar rezultātu 1:6.

Pirmajā turnīra mačā kanādieši ar rezultātu 4:5 pēcspēles metienu sērijā piedzīvoja neveiksmi pret ASV izlasi, bet Dienvidkoreja ar rezultātu 1:8 zaudēja Somijai.

Latvijas un Dienvidkorejas izlases savstarpējo spēli aizvadīs 8. maijā.