×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. janvāris, 2016
Drukāt

Latvijas jaunākā pilsēta Skrunda svin 20. dzimšanas dienu (3)

Ilustrācija - Skrundas pašvaldībaIlustrācija - Skrundas pašvaldība

23. janvārī aprit 20 gadi, kopš Skrunda ieguva pilsētas statusu, kļūstot par jaunāko pilsētu Latvijā ar 77. kārtas numuru, tādēļ turpmāko gadu pavadīs jubilejas noskaņās, informē pašvaldībā.

“Gada garumā katra mēneša 23. datumā aicināsim skrundeniekus un viesus uz dažādiem pasākumiem visām paaudzēm. Lai gan centrālais pasākums būs Skrundas svētki 6. un 7. maijā, jubilejas gadu iesāksim ar svinīgu pasākumu 23. janvārī plkst. 14.00 pie Skrundas kultūras nama. Par svētku noskaņu rūpēsies kultūras nama dejotāji un Undīne Rolava ar saviem domu biedriem no Ventspils Mūzikas vidusskolas, kā arī Skrundas kultūras namā visi tiks cienāti ar dzimšanas dienas torti. Zīmīgi, ka arī skrundeniece Undīne šogad svin savu 20 gadu jubileju. Savukārt mazulīši, kuri tieši šogad iepriecinās vecākus ar savu nākšanu pasaulē, reizē ar dzimšanas apliecību saņems dāvaniņu – grabulīti ar uzrakstu “Skrundai 20″. Tas būs mazs sveiciens un atgādinājums, ka viņi kuplinājuši novada iedzīvotāju skaitu jubilejas gadā,” vēsta pasākumu rīkotāji.

Turklāt Skrundas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, uzņēmējus un iestāžu darbiniekus par godu Skrundas 20. jubilejai visa gada garumā paveikt 20 labus darbus: “Aicinām dalīties ar stāstiem par saviem 20 labajiem darbiem un dāvanām – gaidīsim Jūsu sveicienus, stāstus, foto un video, lai tos apkopotu un darītu zināmus visiem, kuri jūtas piederīgi Skrundai un Skrundas novadam!”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Mācījos Skrundas 1.vidusskolā un mums abām vienā dienā ir dzimšanas diena. Super!:)

  2. Kas tad tā Skrunda bija pirms 25 gadiem? Ciems? Tie gan brīnumi. Padomjlaikos tak liela pilsēta bija…

Draugiem Facebook Twitter Google+