Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
16. oktobris, 2012
Drukāt

Latvijas jaunu auto tirgū neliels pieaugums

Šā gada deviņos mēnešos Latvijā vērojams jaunu automašīnu pirmreizējo reģistrāciju skaita pieaugums kopumā par 8% salīdzinājumā ar 2011. gada šādu pašu periodu.

 

Šogad pavisam reģistrētas 9655 jaunas automašīnas – pasažieru un vieglais komerctransports (līdz 3,5 t jeb par 726 spēkratiem vairāk nekā pērn šajā periodā). Vieglais komerctransports ir piedzīvojis pieprasījuma kāpumu par +44%, tikmēr vieglo pasažieru automašīnu pieprasījums ir pieaudzis samērā mēreni – par +3% salīdzinājumā ar 2011. gada identisku periodu. Šogad visvairāk reģistrētas kompaktās (1573 vienības), vidējās (983) un mazās apvidus (979) klases automašīnas. Populārākās bijušas “Nissan Juke” (311), “Volkswagen Golf/Plus” (305) un “Peugeot 508” (251) marku automašīnas, bet no vieglā komerctransporta pieprasītākās bijušās “Toyota Hilux” (198), “Renault Master” (135) un “Isuzu D-Max” (120).

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+