Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends
Trešdiena, 18. oktobris, 2017
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Latvijas juristi par Egilu Levitu. Atklāta vēstule Saeimas deputātiem (14)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Mēs, Latvijas juristi, ikdienā pārstāvam dažādus uzskatus, tomēr mūs vieno rūpes par mūsu valsts nākotni. Rūpīgi analizējot Latvijas politisko attīstību un izaicinājumus Latvijas valstiskumam, konsekventi nosliecamies par Egilu Levitu Valsts prezidenta amatā.

Egila Levita līdzšinējais darbs Latvijas un tās tiesiskās sistēmas labā neļauj šaubīties par viņa uzticību Latvijai, nesavtīgu darbu tās labumam un izaugsmei. Viņš ir spējis atrast vajadzīgos vārdus un idejas, lai mūs stiprinātu un pārliecinātu gan Latvijas Republikas valstiskās neatkarības atjaunošanas un nostiprināšanas laikā, gan arī šodien.

Egils Levits nekad nav atkāpies no Latvijā notiekošajiem procesiem un viņa negrozāmā pārliecība par Latvijas valstiskumu skan gan 1990.gada 4.maija deklarācijas, gan Satversmes ievada tekstā. Jo īpaši šobrīd Egils Levits Latvijas valstij ir nepieciešams Valsts prezidenta amatā, lai tiesiskums, tiesiskums un vēlreiz tiesiskums, pārliecinoša Latvijas valsts ilgtspējīga politika, sociālais taisnīgums, informatīvā skaidrība, saimnieciskā attīstība un atbildība tiktu godāta un kļūtu par mūsu ikdienu, stiprinot katra cilvēka pašapziņu un lepnumu par mūsu kopīgo valsti.

Mēs uzrunājam Jūs, Latvijas Republikas Saeimas deputāti, visus kopā un katru personīgi vēlēšanu brīdī apsvērt, vai Latvija Valsts prezidenta amatā nav pelnījusi gudru, izcili drosmīgu, iedvesmojošu un radošu personību, kurš Latviju tur augstāk par savu labumu un ir uzticīgs Latvijas Satversmei.

Egils Levits ir jurists ar pasaules pieredzi, starptautisku autoritāti un plašām zināšanām, kuram ir skaidra vīzija par Latvijas rītdienu. Latvijas valstij šodien ir nepieciešams Egils Levits Valsts prezidenta amatā.
Paraksti:

1. Gundars Āboliņš
2. Dzintra Amerika
3. Diāna Apse
4. Sandija Audzere
5. Indulis Balmaks
6. Jānis Bordāns
7. Toms Bordāns
8. Krišjānis Bušs
9. Māris Butāns
10. Ilma Čepāne
11. Kristīne Drēviņa
12. Romāns Dončenko
13. Ilze Freimane
14. Kaspars Freimanis
15. Dina Gailīte
16. Elīna Grigore- Bāra
17. Ingrīda Kariņa-Bērziņa
18. Veronika Krūmiņa
19. Dainis Lasmanis
20. Māris Leja
21. Māris Lejnieks
22. Aldis Lieljuksis
23. Lauris Liepa
24. Gatis Litvins
25. Aleksandrs Ļeščinskis
26. Artis Mežgailis
27. Jānis Neimanis
28. Jānis Ozols
29. Lauma Paegļkalna
30. Edgars Pastars
31. Uldis Pētersons
32. Vija Piziča
33. Jānis Pleps
34. Guntars Ploriņš
35. Edijs Poga
36. Solveiga Pone
37. Lāsma Poruka
38. Inga Putra
39. Zane Rasnača
40. Daiga Rezevska
41. Ilze Skultāne
42. Velga Slaidiņa
43. Dace Šulmane
44. Inga Tenisa
45. Signe Terihova
46. Kalvis Torgāns
47. Ingrīda Veikša
48. Ieva Višķere
49. Rudīte Vīduša
50. Inese Volkova
51. Romualds Vonsovičs
52. Uģis Zeltiņš
53. Gvido Zemribo
54. Ineta Ziemele

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. ja negribam pazaudēt savu Latviju !!! Atbildēt

  LATVIJAI TIEŠĀM IR JĀATBRĪVOJAS NO “VIENOTĪBAS” UN BRIGMAŅA KOMUNISTIEM !
  ja negribam pazaudēt savu Latviju !!!

 2. Pieļauju ka ivritā raksta tīri labi, bet kā ir ar latviešu valodas rakstītprasmi? Bija mums tāds ministrels Lieģis, viņa latviešu valodas pareizrakstība bija 1.klases līmenī. Un nez vai mums vajag ** par prezidentu, pat ja viņš pa ** modei sev kādas balsis salasījis.

 3. tikai 54? un kur pārējie?

 4. Latvija visas tiesas Eiropā zaudē! Savējais, jo advokātiem ripo Eiropā oi;kis.. Nekad neaizmirsīs. Būis Maidans!

 5. Visvaldis Mucenieks Atbildēt

  54 spēcīgas balsis par Levitu, kuras nedrīkstētu nesadzirdēt un neņemt vērā. Tas priecē. Ar šādu skaitli pilnīgi pietiktu prezidenta ievēlēšanai. Nespēju iedomāties ar kādiem godīgiem un saprātīgiem argumentiem Latvijai labu vēloši deputāti varētu pamatot balsošanu pret Levitu. Pat drosmes tŗūkums nevar kalpot par attaisnojumu, jo balsošana ir aizklāta, tāpēc katrs deputāts var balsot “pēc labākās apziņas”, ja vien tāda ir.
  To, ka Levits ir labākais un piemērotākais, nevar neredzēt un nesaprast. Arī Solvita Āboltiņa izteicās, ka Levits ir “spožs kandidāts”, tādēļ dziļi nesaprotama ir viņas agresīvā attieksme pret Levita virzīšanu, pat nosaucot to par provokāciju un shēmošanu. Vai tikai shēmošana nav padomā tiem, kas tik nīgri iestājas pret Levitu?

 6. Tauta ir Pret Levitu Atbildēt

  Fakts,tikai fakts 2. jūnijs, 2015 18:10 Atbildēt

  Tādu Levitu,vai Dolgopolovu negrib ne latvju tauta, ne puse Saeimas, par to Bondariņu balsis vismaz dalās.bet par kaut vienkāršo,bet gudro un pieredzējušo Vējoni balso visi domājošie, jo tas no šiem 4iem ir tomēr labākais!
  Jānjānis 2. jūnijs, 2015 17:43 Atbildēt

  ZZS lieliski saprot, ka nostājoties pret Levita kandidatūru, viņa klaji parāda savu tautas izvēles sapratni Par sekām nav aizdomājušies darboņi no NA, ka ir jau ne politiska partija, bet pakalpiņi?
  Šadurskim 2. jūnijs, 2015 17:42 Atbildēt

  Tā arī to Levitu uzbāž 2. jūnijs, 2015 17:40 Atbildēt

  Žulis 2. jūnijs, 2015 11:02 Atbildēt

  Es jums piedāvāju kotletes, gatavotas no zirga gaļas, vardes gaļas, čūskas gaļas un sprāguša āža gaļas.
  Izvēlieties!
  Rīkosim aptauju!
  Urā! Pārliecinošs tautas atbalsts zirga gaļas kotletēm! Mūsu tauta mīl zirga gaļu! Mūsu tautai patīk zirga gaļa. Tauta uzticas zirga gaļai. Zirga gaļa – tā ir tautas demokrātiskā izvēle!
  Līdzīgi partijas mums piedāvā savus prezidenta kandidātus.

  Tauta ir Pret Levitu 2. jūnijs, 2015 16:50 Atbildēt

  Meli,meli – nav nekāds tautas atbalsts šim treknajam valdošo kalpam
  ervins 2. jūnijs, 2015 16:42 Atbildēt

  citas tautibas cilveku mums nevajaga par prezidentu!otrkart Levita sacijums ka prezidentam nav vajadzigas plasakas pilnvaras rada uz to ka vins bus partiju marinote!mums nav tads vajadzigs!

  • ka pārstāvi ierāvēja Lemberga tautu. Bet tai debesis ir tik zemu, ka var aizbāzt karotes aiz mākoņu maliņas pēc sātīgas ieturēšanās un visa rūpe par tautu izbeidzās ar pirmās nepieciešamības pārtikas paciņām uz Ziemsvētkiem un Lieldienām…

 7. komu na Rusi zhitj horosho ? Inteligencija …

 8. Priecē, ka šo vēstuli parakstījuši daudzi administratīvās tieas tiesneši!

 9. Ko klusē tā saucamā “inteleģence”, kas iebāzuši galvas smiltīs – rakstnieki, filosofi, zinātnieki – tie prot tikai cīnīties par savi, bet ne par valsti.

 10. Parakstītāju sarakstā neredzu ne Sudrabas Kūrti, ne daudzus citus pašlaik un agrāk augstus amatus ieņēmušus juristus. Lūk, arī izsaidrojams tam, ka “esam tur, kur esam.”

 11. ................. Atbildēt

  jā, bet neļaus vēl zagt

Roberts Zīle: Nedrīkstam palikt vienaldzīgi (13)Katalonijas centieni iegūt neatkarību no Spānijas izraisījuši pretrunīgu reakciju Eiropā: vieni atbalsta kataloņu tiesības uz pašnoteikšanos, bet citi uzskata, ka Katalonijas atšķelšanās radīs bīstamu precedentu un uzkurinās separātisma tendences.
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Pirms aiziešanas atslēdziet elektrību koģenerācijas stacijām!

Ekonomikas ministram Arvilam Ašeradenam, kurš pagājšnedēļ paziņoja, ka pametīs darbu valdībā, lai  vadītu “Vienotības” Saeimas frakciju, pēc šīs svētdienas TV3 raidījuma “Nekā Personīga” jāķeras pie vēl kāda grūta darba.

TV raidījumā izskanēja bažas, ka vairāki uzņēmumi varētu būt krāpušies ar atļaujām elektroenerģijas ražošanai obligātajā iepirkumā. Raidījums atklājis vairākus uzņēmumus, kuri nav laikā pabeiguši projektus, bet licences saglabājuši, AS “Sadales tīkls” testā padodot jaudu no pārvietojama ģeneratora. Ja šie uzņēmumi sāks darbu un izmantos iespēju elektrību tirgot par paaugstināto cenu, patērētājiem tas izmaksās līdz 100 miljoniem eiro obligātā iepirkuma komponentes (OIK) maksājumos nākamajos 10 gados. Ministrs uzdevis Ekonomikas ministrijas kontroles grupai ar ekspertiem nekavējoties veikt pārbaudes. Tāpat pārbaudi uzdots veikt SIA “Rīgas enerģija” apjomīgajā koģenerācijas stacijā Vestienas ielā 2, Rīgā. Šis uzņēmums saistīts ar uzņēmēju Māri Martinsonu. “Nekā Personīga” esot zināms, ka šī stacija nav nodota ekspluatācijā, un ir aizdomas, ka pārbaudes tests varētu nebūt noticis godīgi.

Arī Ministru prezidents Māris Kučinskis uzdevis ministram sadarbībā ar Iekšlietu ministriju nekavējoties veikt pārbaudes. Līdz šā gada 30. oktobrim jāziņo par plānoto rīcību un nepieciešamajām izmaiņām normatīvajos aktos.

Vai piekrītat apgalvojumam, ka vīriešiem pēc 40 gadiem jālieto steroīdi?
Monika Zīle: Garā mēle un īsās rokas (3)Kuplo ģimeņu ieguvums no demogrāfijas veicināšanai piešķirtajiem miljoniem pagaidām neskaidrs
Laima Geikina: Vai mēs vēlamies pārmaiņas izglītībā? (15)"Kurš no jums ir bez grēka, lai pirmais met akmeni uz viņu!" (Jņ 8:7)
Draugiem Facebook Twitter Google+