Latvijas kanoists Iļjins izcīna sudraba medaļu U-23 pasaules čempionātā 0

Latvijas kanoists Dagnis Iļjins sestdien Kanādā izcīnīja sudraba medaļu U-23 pasaules čempionātā, informē organizatori.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 33

Iļjins kanoe vieniniekā (C1) 1000 metru distances finālā finišēja trīs minūtēm un 57,136 sekundēm. No uzvarētāja – Baltkrievijas kanoista Maksima Pjatrova viņš atpalika par 1,752 sekundēm, bet bronzas medaļas ieguvēju Mihalu Kudlu no Polijas apsteidza par 1,207 sekundēm.

Jau ziņots, ka Iļjins priekšsacīkstēs savā braucienā izcīnīja uzvaru un uzreiz iekļuva finālā.

Vēl sestdien U-23 smailīšu divniekā (K2) Andrejs Kostenko/Juris Apters B finālā palika pēdējā 9. vietā, bet kopējā vērtējumā viņiem 18. vieta.

Jau ziņots, ka piektdien 200 metru distancēs pusfinālā iekļuva Miķelis Ežmalis un smaiļotāji Kostenko/Apters, kuriem pusfināli būs vēlāk sestdien.

Pasaules čempionāts junioriem un U-23 vecuma sportistiem Niagārā risināsies līdz svētdienai.