Sports

Latvijas karognesējs Rumjancevs staigājis Krievijas izlases jakā14

Foto – Edijs Pālens/LETA

Smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs, kurš svētdien Riodežaneiro olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā nesa Latvjas karogu, staigājis Krievijas izlases treniņjakā.

Tas noticis pirms četriem gadiem Latvijas olimpiādē, savā blogā portālā lsm.lv raksta sporta žurnālists Artūrs Vaiders.

Jāteic, ka krievu tautības sportisti ne reizi vien redzēti apģērbā ar uzrakstu Rossija vai pat CCCP, piemēram, futbolists Oļegs Laizāns, būdams iekļauts Latvijas izlases kandidātos, pa Rīgu staigāja kreklā ar uzrakstu CCCP, karjeras laikā tādā bija redzēts arī Latvijas futbola izlases rekordists aizvadīto spēļu skaita ziņā Vitālijs Astafjevs, bet cits futbolists Alans Sineļņikovs bija izvēlējies cepurīti ar uzrakstu Rossija. Neapdomīga rīcība, nesaprotot, ka lielai daļai latviešu tas šķiet kaitinoši.

Saistītie raksti

Kas attiecas uz Rumjancevu, tad viņš labi runā latviešu valodā un par atlētu radies iespaids kā korektu vīru. Grūti izskaidrot, kāpēc pirms četriem gadiem iznācis tāds misēklis.

30 gadus vecais sportists Rio 200 metru distancē izcīnīja piekto vietu, kas ir trešais labākais Latvijas sportistu sasniegums šajās olimpiskajās spēlēs aiz Rebekas Kohas un Lauras Ikaunieces-Admidiņas ceturtās vietas.

LA.lv