Sports
Ziemas sports

Latvijas kērlingistes pasaules čempionāta mačā spraigā cīņā piekāpjas Ķīnai0


Latvijas sieviešu kērlinga izlase.
Latvijas sieviešu kērlinga izlase.
Publicitātes foto

Latvijas sieviešu kērlinga izlase pirmdien Dānijā pasaules čempionāta mačā ar 5-6 piekāpās Ķīnai.

Latvijas kērlingistes čempionātu iesākušas ar četriem zaudējumiem, taču priekšā vēl astoņas spēles.

Latvietes divreiz mačā izvirzījās vadībā, bet pēc sestā enda nonāca iedzinējos ar 3-5. Nākamajos trīs endos Latvija guva vēl divus punktus, atstājot Ķīnu tukšā. Pirms desmitā enda rezultāts bija neizšķirts 5-5, bet noslēgumā ķīnietes pievienoja vēl vienu punktu, tādējādi Latvija cieta zaudējumu ar 5-6. Latviju no uzvaras šķīra vien daži centimetri.

Plkst.20 Latvijai gaidāms duelis ar kērlinga dzimteni Skotiju. Skotija palikusi bez sava skipa Sofijas Džeksones, kura svētdienas spēles otrajā endā pret Ķīnas izlasi pēdējā metiena laikā traumēja roku, kas tobrīd ļāva pretiniecēm nozagt četrus punktus.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvija šo turnīru iesāka sestdien, kad cieta zaudējumus pret Vāciju (5-10) un olimpiskajām čempionēm no Zviedrijas (5-8), bet svētdien ar 7-8 piekāpās Kanādai.

Ar četriem zaudējumiem četrās spēlēs Latvija turnīra tabulā dala pēdējo, 12.vietu, kamēr līdere ar četrām uzvarām ir Ķīna.

Turpinājumā otrdien būs mači ar Dāniju un Šveici, trešdien pretī stāsies ASV, ceturtdien Latvija eksaminēs Japānu un Somiju, bet piektdien – Dienvidkoreju un Krieviju.

LA.lv