×
Mobilā versija
+13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. janvāris, 2015
Drukāt

Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt komēdiju “8 jauni randiņi”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sākot ar 16. janvāri, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt romantisku komēdiju „8 jauni randiņi” („8 новых свиданий”). Tā ir populārās triloģijas „Mīlestība un lielpilsēta” un filmas „Hitlers kaput!” režisora Mariusa Vaisberga aizraujoša spēle ar pirms pāris gadiem filmā „8 pirmie randiņi” iepazītiem varoņiem TV dīvu Veru un veterinārārstu Ņikitu.

Tagad Vera un Ņikita ir precējušies jau 3 gadus. Kārtējās ķildas laikā viņi apmainās ar kategoriskiem apgalvojumiem par to, kādam jābūt normālam vīram un labai sievai. Un nākamajā rītā… pamostas katrs savā gultā ar savu iedomāto ideālo pusīti. Miermīlīgajam Ņikitam tagad ir sieva blondīne ar iespaidīgu krūšu apkārtmēru, turklāt labi gatavo, bet pašpārliecinātajai un ugunīgajai Verai – rūpīgs vīrs biznesmenis, kurš pat brokastīm pērk viņas iemīļotos kruasānus. Ar ko vieglāk sadzīvot – ar reiz iemīlēto vai ideālo?

Atsauksmes no filmas pirmizrādēm citās valstīs liecina, ka skatītāji novērtē romantiskās komēdijas „8 jauni randiņi” spēju uz pāris stundām atslēgt pat visnoslogotākos prātus. „Filma, kuras laikā var pa īstam atpūsties”, „nemitīgi smiekli filmas laikā un nezūdošs smaids pēc tās”, „lieliska mūzika un aktieri” – tās ir tikai dažas no atsauksmēm, kuras šajā nedēļā lasāmas profesionālos kino portālos un sociālajos tīklos.

Romantiskajā komēdijā galvenās lomas atveido tādas krievu un ukraiņu zvaigznes kā Vladimirs Zeļenskis, Oksana Akiņšina, Mihails Galustjans un Viktors Vasiļjevs. Starp citu, filma „8 jauni randiņi” ir talantīgās dramatiskās aktrises Oksanas Akinšinas atkārtots sānsolis komēdiju žanrā: „Atceros, ka filmēšanas sākumā jutos diezgan saspringta. Taču jāatzīst, ka ir grūti ilgi būt nopietnai Mariusa Vaisberga filmēšanas laukumā, ar kuru turklāt jau sen esmu pazīstama. Arī ar filmas partneri Vladimirs Zeļenskis man ir labs kontakts, tāpēc jau pēc nedēļas biju atslābinājusies un uzticējos komandai.”

Filma tiek rādīta uz ekrāniem krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Filmas reklāmas rullītis:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+