×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
14. janvāris, 2015
Drukāt

Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt komēdiju „Kā tikt pie vedēja?”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sākot ar 16. janvāri, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt komēdiju „Kā tikt pie vedēja?” („The Wedding Ringer”), kas ir viena no Holivudā pieprasītākā komēdiju scenārista Džeremija Gerelika pirmais nopietnais pieteikums kinorežisora statusam. Ja līdz šim Džeremijs Gereliks plašākam lokam bija zināms kā viens no Vinsa Vona un Dženiferas Anistones romantiskās komēdijas „Šķiršanās amerikāņu stilā” ( „The Break-Up”) scenāristiem, tad līdz ar viņa paša režisētās filmas panākumiem atklājas aizvien interesantāki fakti par tās radītāju.

Īpašu uzmanību un Holivudas elites uzslavas jaunā komēdija „Kā tikt pie vedēja?” un tās režisors izpelnījās Starptautiskajā Palmspringas kinofestivālā janvāra sākumā. Intervijās, kas bija saistītas ar šo notikumu, atklājās, ka Džeremijs Gereliks ir arī viens no pēdējos gados veiksmīgākās komēdijas „Paģiras” („The Hangover”) scenārija autoriem, taču nav uzrādīts filmas titros. „Tas ir viens no skumjākajiem brīžiem manā karjerā. Mums ar filmas „Paģiras” režisoru Todu Filipu iedeva oriģinālo scenāriju, un mēs to pamatīgi pārrakstījām, ieguldot projektā visu savu sirdi. Daudzas epizodes un dialogi no mūsu scenārija filmā tika iekļauti. Tāpēc tagad, kad manis paša filma iznāk uz lielajiem ekrāniem un ap mani ir visa šī pirmizrāžu jezga, esmu ļoti priecīgs,” saka Džeremijs Gereliks.

Komēdija „Kā tikt pie vedēja?” ir stāsts par nekomunikablu vīrieti, kurš pēc divām nedēļām gatavojas precēt savu sapņu meiteni. Pirms kāzām gan viņam ir sev jāatzīst, ka, ja tev nav draugu, tad nav arī vedēja. Rezultātā topošais vīrs dodas satikt kādu Džimiju, kurš piedāvā vedēja pakalpojumus par sevi nepārliecinātiem vīriešiem. Džimijs piekrīt uzņemties vedēja lomu, taču, lai viss izskatītos pa īstam, viņam nākas arī iejusties līgavaiņa labākā drauga ādā. Un tas nebūt nav viegli ne vienam, ne otram.

Laikā, kad aizvien vairāk tiek runāts par daudzu TV seriālu augsto profesionalitātes līmenī, arī filmā „Kā tikt pie vedēja?” galvenās lomas spēlē populāru TV seriālu aktieri: „The Bing Bang Theory” zvaigzne Keilija Kuoko-Svītinga, „Gigi: Almost American” un „New Girl” zvaigzne Džoss Geds un „Reals Husbands of Hollywood” zvaigzne Kevins Hārts.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+