Latvijas klubu izlase arī otrajā pārbaudes mačā zaudē Zviedrijas trešās līgas klubam 0

Latvijas klubu izlase otrdien pārbaudes mačā viesos ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) piekāpās Zviedrijas pēc spēka trešās līgas vienībai “Borlange”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Ar vienīgo precīzo metienu mūsu klubu izlases labā izcēlās Lauris Rancevs.

Šī mača laikā Latvijas valstsvienība nokļuva iedzinējos ar 3:0, bet goda vārtus Rancevs iemeta 32.minūtē. Noslēdzošajās 20 minūtēs zviedri gan iemeta divus bezatbildes vārtus, svinot pārliecinošu uzvaru.

Latvijas komanda šajā spēlē izdarīja 25 metienus pa vārtiem, bet “Borlange” vienības spēlētāji raidīja 38 metienus.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirmdien Valērija Kuļibabas vadītā Latvijas klubu izlase ar 2:3 zaudēja citam Zviedrijas trešās līgas klubam Upsālas “Vasby”.

Zviedrijas trešās līgas čempionātā “Vasby” ar 42 punktiem 12 komandu konkurencē ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē, bet “Borlange” ar 46 punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Latvijas klubu izlasē pārbaudes mačiem Zviedrijā tika iekļauti 11 “Zemgale”/LLU hokejisti, astoņi “Mogo” spēlētāji, Georgs Golovkovs un Oskars Batņa no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo”, kā arī viens pārstāvis no “Rīgas”.

Latvijas klubu izlasē šoreiz netika iekļauti spēlētāji no Latvijas čempiones “Kurbada” un “Liepāja”/”Optibet” komandas.

Klubu izlase šosezon triumfējusi Baltijas Izaicinājuma kausa jeb “Crowns Baltic Challenge Cup” posmos Tallinā un Klaipēdā.

“Crowns Baltic Challenge Cup” trešais un noslēdzošais posms norisināsies no 16. līdz 18.februārim Latvijā.