×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
6. septembris, 2016
Drukāt

Latvijas klubu izlase brauks mācīt hokeju igauņiem un lietuviešiem

foto - HK Kurbadsfoto - HK Kurbads

Latvijas hokeja virslīgas čempionāta komandu izveidotā izlase novembrī Tallinā piedalīsies atjaunotajā Baltijas izaicinājuma turnīrā, kur spēkosies ar nokomplektētām Lietuvas un Igaunijas nacionālajām valstsvienībām, atklāja Latvijas izlases ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks.

Latvijas Hokeja federācija (LHF) sadarbībā ar Igaunijas un Lietuvas hokeja federācijām nonākušas pie slēdziena, ka vajadzētu atjaunot Baltijas izaicinājuma turnīru.
“Vienošanās jau ir panākta – Latvijas čempionāta komandu spēlētājiem būs iespējams sanākt kopā un veidot klubu izlasi, kas no 5. līdz 7.novembrim Tallinā varētu piedalīties turnīrā,” teica Baldonieks.

Šāda veida turnīrs galvenokārt būs atbalsts Lietuvai un Igaunijai, kurām Latvija ir soli priekšā.
“Esam priekšā, bet ne sevišķi lielu soli, jo arī šo valstu izlases spēlē pirmajā divīzijā. Turnīrā būs viena pieaicinātā ceturtā komanda un igauņi cenšas piesaistīt Somijas augstākās līgas komandu, turklāt Lietuvai un Igaunijai būs maksimāli nokomplektētas valstu izlases,” atzīmēja Baldonieks.

Startam 81.Latvijas virslīgas čempionātā pieteikušās čempione “Liepāja”, Ogres “Kurbads”, “Mogo”, “Prizma”, “Zemgale”/LLU, “Rīga” un “Prizma”/”Pārdaugava”.
Jaunā virslīgas sezona sāksies otrdien ar “Prizmas” un “Rīgas” dueli, savukārt dienu vēlāk nūjas krustos pērnās sezonas finālisti – “Kurbads” un “Liepāja”. Pēdējā regulārās sezonas spēle ir paredzēta 1.martā. Septiņas virslīgas komandas piecos riņķos aizvadīs 30 regulārās sezonas spēles.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+