Latvijas klubu izlase zaudē Zviedrijas pēc spēka trešās līgas komandai 0

Latvijas klubu izlase pirmdien pārbaudes mačā viesos ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) zaudēja Zviedrijas pēc spēka trešās līgas klubam Upsālas “Vasby”.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Ar precīziem metieniem Latvijas komandas labā izcēlās “Zemgale”/LLU uzbrucēji Kristaps Millers un Lauris Rancevs. Zīmīgi, ka Rancevs karjeras laikā pārstāvējis arī “Vasby” komandu.
Pirmajos divos periodos abas vienības apmainījās ar diviem vārtu guvumiem un noslēdzošās 20 minūtes iesākās ar neizšķirtu 2:2. Atlikušā laikā zviedru hokejisti precīzi meta vēl vienu reizi, svinot uzvaru visā mačā ar 3:2.

Otrdien Latvijas klubu izlase spēkosies ar citu Zviedrijas trešās līgas klubu “Borlange”.
Zviedrijas trešās līgas čempionātā “Vasby” ar 42 punktiem 12 komandu konkurencē ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē, bet “Borlange” ar 46 punktiem ieņem ceturto pozīciju Rietumu konferencē.