×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
19. jūnijs, 2014
Drukāt

“Latvijas Koncerti” sezonu diasporā noslēgsies ar izrādi “Karavīrs”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Annas Sakses "Pasakas par ziediem" aktiera Gundara Āboliņa vēstījumā, Ditas Krenbergas un Valta Pūces mūzikas un Pētera Apses video projekciju pavadījumā.

VSIA “Latvijas Koncertu” uzrunātie mākslinieki jau divus gadus ar īpaši veidotām programmām dodas gan pie lielajiem, gan mazajiem klausītājiem ārpus Latvijas, un šī koncertsezona noslēgsies ar Edgara Lipora monoizrādi “Karavīrs” 19. jūnijā Tallinā Latvijas vēstniecības telpās, vēsta “Latvijas Koncertu” pārstāve Rinta Bružēvica.

2014.gada pirmajā pusgadā tika demonstrētas izrādes: “Sakārnīša meža pasakas” Minsterē, Berlīnē un Bonnā; Vara Klausītāja zīmējumu teātris “Vilks” Luksemburgā un Ženēvā; Edgara Lipora izrāde “Karavīrs” Eiropas kultūras galvaspilsētā Umea, Kultūras nakts pasākumu programmas ietvaros.

Edgara Lipora monoizrādē “Karavīrs” aktieris apvieno vienā izrādē leļļu teātra, kustību teātra, muzikālās un tradicionālās kultūras zināšanas, uzsverot vīrišķīgumu un kareivīgu nostāju domāšanā un rīcībā ikdienas situācijās. Ir radīta emocionāla un izzinoša izrāde par vīrišķo, par karavīru, kas ar savām domām, idejām, racionāli risina arī dažādas ikdienas situācijas. Mūsu kultūras vērtības izrādē tiek pasniegtas caur tautasdziesmu, kustību, objektiem un orģinālmūziku mūsdienīgā skatījumā. Kā objekti tiek izmantoti dažādi priekšmeti, proti, puzurs, zobens, josta, cirvis, kaklariņķis, sirpis, kamoli u.c.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+