×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
19. februāris, 2012
Drukāt

“Latvijas Krājbankā” patlaban strādā 693 darbinieki

banka

Līdz 2011.gada 21.novembrim, kad AS “Latvijas Krājbanka” darbība tika ierobežota, bankā strādāja 905 darbinieki, taču patlaban to skaits samazinājies līdz 693, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Latvijas Krājbankas” administratora SIA “KPMG Baltic” pārstāvis Oskars Fīrmanis.

“Ir darbinieki, kuri pēc pašu vēlēšanās pārtraukuši darba tiesiskās attiecības, kā arī dažiem beigušās darba tiesiskās attiecības līgumā noteiktajā kārtībā. Darbinieku samazinājumu veido tikai tie darbinieki, kuri devušies prom labprātīgi,” skaidroja Fīrmanis.

Daudzi darbinieki patlaban turpina savu darbu, jo bankā tiek pieņemti kredīta maksājumi skaidrā naudā, tiek veikta īpašumu apsaimniekošana un uzturēšana un citas darbības, skaidroja Fīrmanis. Arī normatīvie akti, kuri regulē maksātnespējas procesu kredītiestādēs, uzliek par pienākumu maksātnespējas administratoram nodrošināt funkcijas, kas saistītas ar kredītiestādes dokumentu un citu lietu inventarizāciju.

“Patlaban bankas darbinieki, kuri nav iesaistīti bankas tiešo funkciju nodrošināšanā, veic maksātnespējas procesā noteiktās funkcijas. Turpmākās darba tiesiskās attiecības noteiks tas, vai tiks pieņemts gala lēmums par bankrota procedūras uzsākšanu,” piebilda Fīrmanis.

“Latvijas Krājbankas” darbiniekiem algās un atlaišanas pabalstos janvārī izmaksāti 729 636 lati, liecina administratora “KPMG Baltics” publicētais pārskats par maksātnespējīgās bankas darbību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+