×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
28. jūnijs, 2014
Drukāt

Latvijas Krievu savienība rudenī startēs Saeimas vēlēšanās (17)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Krievu savienības (LKS) valde šodien, 28.jūnijā pieņēma lēmumu par politiskā spēka piedalīšanos rudenī gaidāmajās 12.Saeimas vēlēšanās, aģentūrai LETA sacīja LKS līdere Tatjana Ždanoka.

“Tomēr patlaban vēl nevaru nosaukt visus kandidātus, jo šodien tika apstiprināti tikai partijas LKS biedri, kuri kandidēs vēlēšanās. Esam vēl uzrunājuši 14 cilvēkus no dažādām nevalstiskajām organizācijām, šo cilvēku apstiprināšanai LKS kandidātu sarakstos tiks sasaukta vēl viena LKS valdes sēde 12.jūlijā. Pēc tam publiskosim visus deputātu kandidātus,” skaidroja Ždanoka.

Viņa norādīja, ka pagaidām LKS vēl nav saņēmusi atbildes par kandidēšanu no visiem uzrunātajiem nevalstisko organizāciju pārstāvjiem.

Ždanoka informēja, ka LKS vēlēšanās neveidos apvienību ar kādu citu politisko partiju, LKS sarakstos bez partijas biedriem būs tikai sabiedrisko organizāciju pārstāvji, tostarp “Par dzimto valodu” pārstāvji. “Par dzimto valodu” ir reģistrēta Politisko partiju reģistrā kā partija, bet Ždanoka norādīja, ka tā ir sabiedriska organizācija.

Aicināti startēt vēlēšanās no LKS saraksta ir “Par dzimto valodu”, “Sargāsim ģimeni”, Nevalstisko organizāciju koordinācijas padomes, Nepilsoņu kongresa, Latvijas Krievu kopienas pārstāvji.

LKS rudenī gaidāmajās vēlēšanās startēs visos Latvijas vēlēšanu apgabalos, piebilda Ždanoka.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. UUr-jāā!Krievi ,javreju vadībā vedīs mūs uz “”saulaino nākotni””?!

 2. Kā vispār atļauj tādai partijai eksistēt, kur nu vēl piedalīties vēlēšanās?!
  Partijas nosaukums jau liecina, ka tā ir pretvalstiska, kurai pamatuzdevums ir sanaidot Latvijā dzīvojošās tautas! Arī starptautiskā līmenī, šī partija visiem līdzekļiem, Latviju nomelnos visos iespējamos grēkos!
  Kurš var nosaukt kaut vienu piemēru, ko viņi Latvijas labā izdarījuši?
  Domāju, ka jāaizliedz šāda partija un ja nu ļoti gribas , tad lai eksistē vienkārši kā sabiedriska organizācija!!!!!!!!!!!!!!

 3. Kad to bābu reiz tiesās par pretvalstisku darbību, par nacionālā naida kurināšanu? Kad?

 4. tas ka Latvijas krievu savieniba piedalas velesanas ir unikali un ideai lai jums izdodas uzcelt socialismu Tatjanas Zdanokas kundze jus esat musu Latvijas mazakumtautibu aizstave es par jusu apvienibu noteikti nobalsosu lai jums veicas!!!!!!

 5. Nu,kas tā par LA slimību-regulāri bāzt tās vecenes bildi avīzē? Vai labi maksā?

 6. K’ads sakars Putina m’asicai ar Krievu kopienu?Ja’zdanoka ir krieviete,tad esmu palest’inietis no otra upes krasta…

 7. … Si Latvijas Krievu Savieniba, skatoties no viedokliem: 1. valsts Kriminallikuma pantiem par pretvalstisku darbibu,un, 2. zverasta valsts lojalam pilsonim – ir nelikumigs un pretvalstisks politisks formejums, elements , jo

  … LKS valdes loceklu publiski izteiktie merki un atklata pret internacionalam konvencijam versta darbiba nepaklaujas ne Saeimas pazinojumam par LR Okupaciju, ne Latvijas Republikas Satversme noteiktiem likumiem, ne Zenevas un ANO konstitucija un konvencijas noteiktam valsts autonomijas pasargosam tiesibam …

  … Kur ir musu valsts likumizpildes org un valsts drosibas aizsardzibas institucijas, kas atlauj sadas politiskas partijas pastavesanu un piedalisanos velesanas ar saturu sastaditu no nepilsoniem, pret Satversmi verstiem individiem un org. un Satversmes uzmesanas meginajumiem un/ naida celsanas mahinacijam !!!

 8. nu kas var būt labāks par šo? Atbildēt

  Taņa so tovarišči, visticamāk, tēmē uz nu jau patukšo nišu LV politikā, kur visaugstāk tiek vērtēta mutes brūķēšana, savas valsts nomelnošana un provokācijas. Ja augšminētie cītīgi kauks līdzi RU mēdiju KISEĻOVŠČINAI, brīnišķā unisona iedvesmotais elektorāts ar “īpašām politiskām vajadzībām” panākumus vēlēšanās garantēs …

 9. murgs, Ukrainā ir parādījusi kas viņi ir, cik tad šizofrēniku būs kas balsos par teroristisku organizāciju

 10. Latviesu tautas mikla(apkart vate,pa vidu smird-zzdanoka)

 11. Teroristi startes velesanaas?Un baros tos meslus latvijas nodoklu maksataji.

 12. Novēlu šai krievu nacistei un viņas organizācijai bezsaules norietu.

 13. Get this woman out of Latvia! Kick her back to Russia where she belongs! She doesn’t do a damn thing for Latvia!

 14. Idritvai, tak aizvāciet to veco sēni! Jau pieriebies! Sēž viena kaitniece-starušencija un tik maļ jau simtiem reižu izvemtas plānprātības! Strādāt vaig sākt nevis vēmekļus dzenāt no viena stūra uz otru! Tinies ratā, ja te slikti, nelaime!

 15. Rašistu fašisti ar neguļ.

 16. Jautājums . 1)Vai (LKS) uzņem tikai krievus ,vai tur pieņem arī latviešus ,kas prot krievu valodu un tātad ir krievvalodīgie.Ja neuzņem ,tad tā ir diskriminācija kā Hitlera Vācijā,kur ( SS) organizācijā uzņēma tikai vāciešus. 2)Vai zariņu,elksniņu no SC un ameriku no GKR un šleseru ,zatleru,bērziņu un citus,, progresīvi ,,domājošus politiķus uzņems (LKS) vai izbrāķēs.

Draugiem Facebook Twitter Google+