×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
16. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvijas Krievu savienību turpinās vadīt Ždanoka, Mitrofanovs un Petropavlovskis (13)

Foto-LETAFoto-LETA

Politisko partiju Latvijas Krievu savienība (LKS) turpinās vadīt līdzšinējie partijas valdes līdzpriekšsēdētāji Eiropas Parlamenta deputāte Tatjana Ždanoka, Miroslavs Mitrofanovs un Jurijs Petropavlovskis, 16.aprīlī LKS kongresā lēma partijas delegāti.

Balsojums par valdes līdzpriekšsēdētājiem bija vienbalsīgs.

Valdē kopumā ievēlēti 24 cilvēki, kuru vidū ir arī Vladimirs Buzajevs, Jakovs Pliners, Vladislavs Rafaļskis, Jurijs Zaicevs, Ludmila Radionova un Anatolijs Pušņakovs, pret kuru gan dažiem delegātiem bija iebildumi. Tomēr kopumā ar piecām balsīm pret, vienai atturoties, pārējie delegāti valdi ievēlēja.

LKS sestdien, 16.aprīlī, pulcējās kārtējā kongresā, kurā ievēlētas vairākas partijas amatpersonas. Kongresa sākumā no 81 delegāta savu dalību pasākumā bija reģistrējuši 67 cilvēki. LKS nav pārstāvēta Saeimā, savukārt Eiropas Parlamentā to pārstāv Ždanoka.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Šai dāmai nevis ar adīkli sēdēt-bet ļoti piestāvētu uz slotas jāt!

 2. Vēl jau viņa māk biznesa plānu sastādīt, tikai kā tie krievi ļaujas vienai žīdietei sevi pakļaut? Vai tad nemaz pašiem nav galvas un , galvenais nav ne kripatas kauna- visas viņu bļaušanas sakrīt ar tā sauktajiem Eiropas bēgļiem- tiem arī viss ir par maz, tikai paši neko nevīžo darīt dzīves uzlabosanai svešā zemē- tikai viņu tiesības uzspiest savu valodu un vēl sociālā aizsardzība. Ja Latvijā nepatīk,, tad jābrauc prom!! Tepat blakus ir dižā Krievzeme, būs jau izkalpojusies!!

 3. Šitais bābietis labāk izskatītos ar adīkli rokās,nevis kurinātu naidu starp cilvēkiem.

 4. Šitais bābietis labāk izskatītos ar adīkli rokās,nevis kurinātu naidu starp cilvēkiem.

 5. Krievu nacistu vadoņi Latvijā.

 6. Visi krievi nav rašisti. LA labāk varētu nepopularizēt šo ekstrēmistu grupiņu.

 7. Kāpēc šīs personas nav arestētas?

 8. Kuri no šiem cilvēkiem ir etniski krievi?Vai tik zem krievu aizsega neslēpjas ekstremistiska un valsts neatkarību apdraudoša multinacionālu ļaužu grupa?

  • Krievi ir trīs vai divi no nosauktajiem.Dīvaina tā “krievu savienība’…Neviens nesaprot,kādēļ jātēlo krievs,ja cilvēks nav krievs.Ja ģimenē runā krieviski,tas nenozīmē,ka esi krievs.

   • Valoda ir kultūras atslēga, tā nosaka identitāti.

    • gribi teikt, ka tie, bez identitātes,
     tev garām staigā klusēdami ??

     Tie ir tie vis-bļaurīgākie un
     nekaunīgākie …

    • Jā, nu. Tas ir tāds padomju savienības rusifikācijas politikas efekts – t.s. “krievvalodīgie”. Tas ir – cilvēks ir īstenībā baltkrievs vai ukrainis, piemēram, bet ne baltkrievu, ne ukraiņu valodu nezin un tanī kultūrā nedzīvo.

Draugiem Facebook Twitter Google+