×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
27. jūnijs, 2017
Drukāt

“Latvijas kuģniecība” par 16,8 miljoniem eiro pārdevusi Preses namu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Preses nams.

AS “Latvijas kuģniecība” (LK) meitas sabiedrība SIA “LASCO Investment” pārdevusi Preses nama ēku Rīgā, Balasta dambī SIA “PN Project”, kuru pārvalda Lietuvas nekustamā īpašuma un privātā kapitāla kompānija “Lords LB Asset Management”, teikts LK paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Darījuma vērtība ir 16,8 miljoni eiro.

“Esam gandarīti par to, ka Preses namu ir iegādājies uzņēmums ar ievērojamu pieredzi nekustamā īpašuma pārvaldības jomā. Mēs jau tagad ar nepacietību gaidām, kā īpašums tiks atjaunots un attīstīts tuvāko piecu līdz 10 gadu laikā,” skaidro LK valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups.

“Latvijas kuģniecības” lielākais īpašnieks ir “Vitol Group” ar 69,56% akciju.

“Latvijas kuģniecība” veic kravu pārvadājumus visās pasaules jūrās un okeānos, apmāca un komplektē starptautiskajām konvencijām atbilstošas apkalpes, kā arī piedāvā kuģu tehnisko menedžmentu saviem un citu kuģniecību kuģiem. ”Latvijas kuģniecības” akcijas kotē “Nasdaq Riga” oficiālajā sarakstā.

“Lords LB Asset Management” ir Lietuvas Bankas licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kas kopš 2008.gada sniedz pakalpojumus institucionālajiem un privātajiem ieguldītājiem. Kopumā “Lords LB Asset Management” pārvalda 13 fondus, tai skaitā, astoņus nekustamā īpašuma fondus, trīs privātā kapitāla fondus un divus enerģijas un infrastruktūras fondus. Fonda pārvaldīto aktīvu kopējā vērtība 2016.gada decembra beigās bija 310 miljoni eiro.

SIA “PN Project” reģistrēts šī gada aprīlī. Uzņēmuma, kura pamatkapitāls ir 2800 eiro, 80% īpašnieks ir “Lords LB Asset Management”, pārējie 20% pieder citam Lietuvas uzņēmumam “Investiciju sistemos”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

    la_vīzes CENZORI IR RECIDĪVI KRIMINĀLNOZIEDZNIEKI

  2. Tur atkal cels torņus krievu imigrantiem/kolonistiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+