Sports
Citi sporta veidi

Latvijas labākā skovšiste Mackeviča uzvar pasaules reitinga turnīrā Rīgā0

foto: facebook

Latvijas vienīgā profesionālā skvoša spēlētāja Ineta Mackeviča svētdien triumfēja Rīgā notikušajā pasaules ranga turnīrā.

Pasaules ranga 90.vietā esošajai Mackevičai turnīrā bija jāaizvada trīs spēles un visās tika gūtas uzvaras trijos setos. Finālā Mackeviča pieveica ranga 169.pozīcijā esošo ukrainieti Alīnu Bušmu, kura bija izlikta ar trešo numuru.

Tikmēr vīru turnīrā uzvarēja ar piekto numuru izliktais anglis Džo Brūks, kurš rangā ir 168.vietā. Viņš titula mačā ar 7:11, 4:11, 11:8, 13:11, 11:7 pārspēja 498.pozīcijā esošo itāli Muhamedu Bilalu, kuram ceturtajā setā bija mačbumba.

Šajā grupā Latviju pārstāvēja Artūrs Peredistijs, tomēr viņš vienīgajā kvalifikācijas mačā piedzīvoja neveiksmi trijos setos.

Nākamajā spēcīgākajā grupā W1 dāmām finālā jelgavniece Baiba Lulle piekāpās pieredzējušajai čehietei Denisai Linhartovai, bet Elīza Dombrovska pēc pieciem sīviem setiem par mata tiesu cīņā par bronzu zaudēja baltkrievietei Olgai Hmeļevskai.

W2 grupā finālā spēlēja latviešu juniore Anna Esiņa, kura arī zaudēja, bet amatieru W3 grupā divu latviešu finālā Lana Gasperoviča uzvarēja Kristu Lesiņu.

Vīriešiem M1 grupā piekto vietu guva Lauris Rozenvalds, bet M2 grupā – Gatis Graudums.

“Riga Cup” sacensībās piedalījās 172 spēlētāji.

LA.lv