Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
27. septembris, 2014
Drukāt

“Latvijas labumu” parāde pulcē vairākus simtus dalībnieku

Foto-LETAFoto-LETA

"Latvijas Labumu" parāde.

Sestdien, 27.septembrī, Rīgā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) iniciētā “Latvijas labumu” parāde pulcēja vairākus simtus gājiena dalībnieku, novēroja aģentūra LETA.

Svinīgā gājiena laikā uzņēmēji arī prezentēja savus produktus, pakalpojumus un uzņēmumus. Gājienā piedalījās lielāko tirdzniecības ķēžu, kā arī ražotāju un pakalpojumu sniedzēju, tostarp AS “Dobeles dzirnavnieks”, AS “Putnu fabrika Ķekava”, SIA “Lattelecom”, “Eco Baltia grupa”, un citu uzņēmumu darbinieki.

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš pauda cerību, ka šis pasākums varētu kļūt par ikgadēju tradīciju, rīkojot “Latvijas labumu” parādi arī nākamgad un turpmākajos gados.

Uzrunājot sanākušos uzņēmējus, arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) pauda cerību par šo pasākumu kā ikgadēju, ilgtspējīgu tradīciju.

Pēc gājiena visas dienas garumā Vērmanes dārzā notiek Latvijas labumu izstāde un gadatirgus, kurā apmeklētājiem ir iespēja vērot arī dažādu mākslinieku un mūziķu priekšnesumus, pavārmākslas šovus. Apmeklētāji var arī iegādāties dažādu Latvijas ražotāju produkciju.

LTRK norāda, ka “Latvijas labumu” parāde ir viens no lielākajiem sociālās kampaņas “Latvijas labums” pasākumiem.

Jau ziņots, ka LTRK sadarbībā ar reklāmas aģentūru “DDB Latvia” un vairāku nozaru asociācijām 2.septembrī sāka ilgtermiņa kampaņu “Latvijas labums”, aicinot iedzīvotājus veicināt valsts ekonomiku, iegādājoties Latvijā ražotus produktus un preces.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (14)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+