×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
27. septembris, 2014
Drukāt

“Latvijas labumu” parāde pulcē vairākus simtus dalībnieku

Foto-LETAFoto-LETA

"Latvijas Labumu" parāde.

Sestdien, 27.septembrī, Rīgā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) iniciētā “Latvijas labumu” parāde pulcēja vairākus simtus gājiena dalībnieku, novēroja aģentūra LETA.

Svinīgā gājiena laikā uzņēmēji arī prezentēja savus produktus, pakalpojumus un uzņēmumus. Gājienā piedalījās lielāko tirdzniecības ķēžu, kā arī ražotāju un pakalpojumu sniedzēju, tostarp AS “Dobeles dzirnavnieks”, AS “Putnu fabrika Ķekava”, SIA “Lattelecom”, “Eco Baltia grupa”, un citu uzņēmumu darbinieki.

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš pauda cerību, ka šis pasākums varētu kļūt par ikgadēju tradīciju, rīkojot “Latvijas labumu” parādi arī nākamgad un turpmākajos gados.

Uzrunājot sanākušos uzņēmējus, arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) pauda cerību par šo pasākumu kā ikgadēju, ilgtspējīgu tradīciju.

Pēc gājiena visas dienas garumā Vērmanes dārzā notiek Latvijas labumu izstāde un gadatirgus, kurā apmeklētājiem ir iespēja vērot arī dažādu mākslinieku un mūziķu priekšnesumus, pavārmākslas šovus. Apmeklētāji var arī iegādāties dažādu Latvijas ražotāju produkciju.

LTRK norāda, ka “Latvijas labumu” parāde ir viens no lielākajiem sociālās kampaņas “Latvijas labums” pasākumiem.

Jau ziņots, ka LTRK sadarbībā ar reklāmas aģentūru “DDB Latvia” un vairāku nozaru asociācijām 2.septembrī sāka ilgtermiņa kampaņu “Latvijas labums”, aicinot iedzīvotājus veicināt valsts ekonomiku, iegādājoties Latvijā ražotus produktus un preces.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+