×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
22. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvijas fiziķis radījis unikālu mūzikas lampu pastiprinātāju (6)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas fizikas zinātņu doktors Edgars Spārniņš radījis unikāla dizaina elektronu lampu pastiprinātāju “DIMD PP10”, kas mūzikas ierakstu skanējumam sniedz maksimālu klātbūtnes efektu. “DIMD PP10” ir divtaktu AB klases stereo jaudas pastiprinātājs. Tajā izmantotas pašas augstvērtīgākās komponentes, piemēram, pašdziedējošie polipropilēna kondensatori un augstas precizitātes metāla folijas rezistori. Pastiprinātājam ir tikai 6 dB sekla kopējā negatīvā atgriezeniskā saite, kas ļauj iegūt optimālu dempinga faktoru. Lai nodrošinātu īsāko audiosignāla ceļu, katru pastiprinātāju montē ar rokām gaisa montāžas tehnikā. “DIMD” dizaina autors ir Gusts Rutkis. Ierīci ar piecu gadu garantiju var iegūt par ievērojamiem 3450 eiro. “DIMD” jau saņēmis starptautisku atzinību, un drīzumā plānots sākt tā eksportu.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Izskatās superigs. Dizains ari fantastika. Bet atkal raksta aprakstitas pargudras detaļas, bet nav pateikts vienkārsiem vārdiem – ko sī ierīva dara.
  Kāpēc tā?

  • To pašu, ko vecā labā Simfonija; tikai bez radio un vinīla atskaņotāja. Nez kāda akustika paredzēta šim nenoliedzami jaukā dizaina, bet nejaukās cenas apveltītajam verķim?

   • Sešdesmito gadu shēma,tādus kāpurus taisa krievu pamatskolā,smiekli nāk par tādu cenu,labāk būtu nošpikojuši shēmu uz divām lampām gu39 un izejas jauda rms 300 w???

 2. montēts ar rokām bikšu kabatā Atbildēt

  Malači! Beidzot arī letiņi spējuši radīt ko līdzīgu vācu kompānijas HiFi Tuning kompaktdisku demagnetizētājam vai īpašajiem HighEnd rodija drošinātājiem!
  Bet ja nopietni, nākamreiz publikācijas teksta sacerēšanu neuzticiet daunim!

 3. debīla reklāma !

Draugiem Facebook Twitter Google+