×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
8. janvāris, 2013
Drukāt

Latvijas Leļļu teātrī divas papildizrādes janvārī

Foto - LETAFoto - LETA

Ņemot vērā skatītāju lielo interesi, Latvijas Leļļu teātris papildina šīs sezonas repertuāru ar divām izrādēm – 17.janvārī tiks izrādīts “Joka pēc alfabēts”, bet 31.janvārī “Divas Lotiņas”. Izrāžu sākums plkst. 18:30.

Biļetes uz tām jau nopērkamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, internetā un Leļļu teātra kasē. Izrādes skatāma Mazajā zālē, biļešu cena – Ls 6.

“Joka pēc alfabēts” –

Lai gan uz Indras Sproģes jautrās grāmatiņas dramatizējumu Vijas Blūzmas režijā aicināti bērni no 3 gadu vecuma, daudz prieka tā sniegs visu paaudžu skatītājiem. 33 latviešu alfabēta burtus apspēlē un izdzied Leļļu teātra lieliskā aktieru trijotne: Dace Vītola, Santa Didžus un Anrijs Sirmais.

Izrādē izmantota Renāra Kaupera populārā dziesmiņa “Joka pēc alfabēts”, kuru ar autora laipnu ieteikumu izrādes vajadzībām papildinājis un aranžējis komponists Valts Pūce.

“Divas Lotiņas” –

… Tas nu ir noticis: divas meitenes, kuras agrāk neko viena par otru nav zinājušas, satiekas vasaras atpūtas nometnē un atklāj, ka viena otrai ir tik līdzīgas kā divas ūdens lāses! Un tas nekas, ka Luīzei no Vīnes ir garas matu cirtas, bet Lotei no Minhenes – divas cieši sapītas biželes: neticamā līdzība taču nevar būt vienkārša sagadīšanās! Lai atklātu noslēpumu, meitēni nolemj samainīties vietām…

Lomās Dana Lāce, Santa Didžus un Valdis Vanags. Režisors Ģirts Šolis, mākslinieks Reinis Pētersons un mūzikas autors Goran Gora.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+