×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
6. novembris, 2013
Drukāt

Latvijas Leļļu teātris sāk biļešu tirdzniecību uz janvāra izrādēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Leļļu teātris izsludinājis janvāra repertuāru un sāk biļešu iepriekšpārdošanu teātra kasē un visās Biļešu paradīzes kasēs. Janvāra izrāžu klāstā iekļautas gan jau zināmas, iecienītas izrādes, gan pavisam jauni iestudējumi, kas pirmizrādi piedzīvos tikai decembrī.

Gan latviešu, gan krievu skatītāji tiek aicināti uz jaunu režisora Māra Koristina izrādi Mazajā zālē bērniem no trīs gadu vecuma – „Saulīte un sniega cilvēciņi”. Latviešu valodā izrāde skatāma 25. janvārī pl. 11.00, savukārt krievu valodā – pl. 14.00. Izrādē darbosies mākslinieces Anitas Znutiņas – Šēves radītas partera lelles, savukārt muzikālo pavadījumu veidojis komponists Valdis Zilveris.

Krievu trupas izpildījumā 5. un 31. janvārī teātra Mazajā zālē rosīsies „Trīs sivēntiņi un vilks”, kuru piedzīvojumus iestudēs teātra galvenā režisore Vija Blūzma. Izrādē tiks saglabāts klasiskais pasakas sižets, ko izspēlēs mīlīgie marionešu sivēntiņi un nešpetnais vilks.

Atsaucoties skatītāju vēlmēm, janvārī izrāžu klāstā tiks iekļautas veselas piecas „Joka pēc alfabēts” izrādes, kā arī jau iemīļotais jauniestudējums „Brēmenes muzikanti” gan latviešu, gan krievu trupā, kas būs skatāms 4. un 26. janvārī.

Tuvojoties svētku laikam atgādinām par iespēju iepriecināt savus draugus un tuviniekus ar teātra dāvanu kartēm 10, 15 vai 20 latu vērtībā, kas iegādājamas Leļļu teātra kasē.

Vairāk par izrādēm Latvijas Leļļu teātra mājas lapā www.lelluteatris.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+