Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
31. maijs, 2016
Drukāt

Latvijas lētā un labā izglītība piesaistot ārzemniekus (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ārvalstu studenti ir ieinteresēti mācīties Latvijā gan zemākas studiju maksas dēļ, gan arī izglītības kvalitātes dēļ, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina domnīcas Certus valdes loceklis Dainis Auers.

Viņš arī piebilda, ka tieši šie ir iemesli kāpēc ārvalstu studentu skaits pēdējā laikā būtiski pieaug.

”Ārvalstu students par studijām maksā 5200 eiro gadā, kas ir daudz mazāk kā citur Eiropas Savienībā (ES). Rīgai ir potenciāls būt par studentu centru,” piebilda Auers.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bez lētās izglītības ir vēl lētāka-bezmaksas augstākā izglītība visiem ES valstu pilsoņiem-Somijā,Zviedrijā,Dānijā,Vācijā,Austrijā,Šveicē,Polijā,Čehijā,Slovēnijā un pat tik ļoti kritizētajā Grieķijā!

  2. Patiesiba situacija pret arzemju studentiem Latvijas augstskolas ir diezgan diskriminejosa! Studet citu ES valstu augstskolas ir letak jo neviens “neskiro” vai esi “arzemju students” un visi maksa vienadu studiju maksu. Par dargakam samaksa stude tikai 3 valstu pilsoni, kas nak no valstim arpus ES! Vienigais, kas Latvija varbut ir vieglak ir iestaties – tiem pasiem medikiem Latvija iestaties ir vieglak neka citas valstis, jo konkurence ir mazaka…

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+