Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
9. oktobris, 2015
Drukāt

Latvijas mākslinieki pārstāvēti “Art Market Budapest” Ungārijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 7. līdz 11. oktobrim Budapeštā norisinās Art Market Budapest mākslas gadatirgus, kurā piedalās Latvijas mākslas galerijas “Māksla XO” un “Bastejs”, izstādot Helēnas Heinrihsones, Ivara Heinrihsona, Harija Branta, Frančeskas Kirkes un “Skuja Braden” darbus, LA.lv uzzināja Ārlietu ministrijā.

Šogad gadatirgus programmā ir iekļauta arī atsevišķa Baltijas mūsdienu mākslas sadaļa – Baltijas trijstūris, kurā līdzās Latvijas galerijām “Māksla XO” un “Bastejs”, pārstāvētas arī Lietuvas “MENO NIŠA”, “Meno Parkas” un “POST”, un Igaunijas galerija “VAAL”.

Art Market Budapest ir ikgadējs mākslas gadatirgus, kura mērķis ir pievērst uzmanību un radīt izpratni par mūsdienu mākslu, un māksliniekiem Centrālajā un Austrumeiropā. Papildu izstādei veidotas arī īpašas programmas un mākslas prezentācijas, uzsverot Centrālās un Austrumeiropas unikalitāti.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+