Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Modris, Matīss, Mariss
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
9. oktobris, 2015
Drukāt

Latvijas mākslinieki pārstāvēti “Art Market Budapest” Ungārijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 7. līdz 11. oktobrim Budapeštā norisinās Art Market Budapest mākslas gadatirgus, kurā piedalās Latvijas mākslas galerijas “Māksla XO” un “Bastejs”, izstādot Helēnas Heinrihsones, Ivara Heinrihsona, Harija Branta, Frančeskas Kirkes un “Skuja Braden” darbus, LA.lv uzzināja Ārlietu ministrijā.

Šogad gadatirgus programmā ir iekļauta arī atsevišķa Baltijas mūsdienu mākslas sadaļa – Baltijas trijstūris, kurā līdzās Latvijas galerijām “Māksla XO” un “Bastejs”, pārstāvētas arī Lietuvas “MENO NIŠA”, “Meno Parkas” un “POST”, un Igaunijas galerija “VAAL”.

Art Market Budapest ir ikgadējs mākslas gadatirgus, kura mērķis ir pievērst uzmanību un radīt izpratni par mūsdienu mākslu, un māksliniekiem Centrālajā un Austrumeiropā. Papildu izstādei veidotas arī īpašas programmas un mākslas prezentācijas, uzsverot Centrālās un Austrumeiropas unikalitāti.

Pievienot komentāru

Turaidas Roze - bez asinīm afišā28. septembrī notiks Latvijas Nacionālās operas jaunās sezonas pirmā pirmizrāde. Zigmara Liepiņa "Turaidas Roze" ir muzikāli un dramaturģiski pārveidota redakcija operai "No rozes un asinīm".
Likteņupe pirms un pēc Pļaviņu HES būves Vēstures muzejāNo ceturtdienas, 21. septembra Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) varēs aplūkot jaunu izstādi "Daugavai būt", kuras pamatā ir notikumi, kas Latvijas sociālajā atmiņā saistās ar Daugavas vārdu un ievadīja Trešo atmodu.
Draugiem Facebook Twitter Google+