Mobilā versija
-3.1°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
9. oktobris, 2015
Drukāt

Latvijas mākslinieki pārstāvēti “Art Market Budapest” Ungārijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 7. līdz 11. oktobrim Budapeštā norisinās Art Market Budapest mākslas gadatirgus, kurā piedalās Latvijas mākslas galerijas “Māksla XO” un “Bastejs”, izstādot Helēnas Heinrihsones, Ivara Heinrihsona, Harija Branta, Frančeskas Kirkes un “Skuja Braden” darbus, LA.lv uzzināja Ārlietu ministrijā.

Šogad gadatirgus programmā ir iekļauta arī atsevišķa Baltijas mūsdienu mākslas sadaļa – Baltijas trijstūris, kurā līdzās Latvijas galerijām “Māksla XO” un “Bastejs”, pārstāvētas arī Lietuvas “MENO NIŠA”, “Meno Parkas” un “POST”, un Igaunijas galerija “VAAL”.

Art Market Budapest ir ikgadējs mākslas gadatirgus, kura mērķis ir pievērst uzmanību un radīt izpratni par mūsdienu mākslu, un māksliniekiem Centrālajā un Austrumeiropā. Papildu izstādei veidotas arī īpašas programmas un mākslas prezentācijas, uzsverot Centrālās un Austrumeiropas unikalitāti.

Pievienot komentāru

Ideja par īpašo tērpu izveidi deju lieluzvedumam "Māras Zeme" negūst pašvaldību atbalstu17. janvārī notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Izglītības un kultūras komitejas sēde, kurā kā viens no jautājumiem tika skatīts Latvijas Nacionālā kultūras centra ierosinājums par lieluzvedumu "Māras Zeme" un tam nepieciešamajiem tērpiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+