Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
26. februāris, 2015
Drukāt

Latvijas Māsu asociācija vēlēs jaunu prezidentu; pašlaik nevar veikt nevienu maksājumu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Māsu asociācijas prezidente Jolanta Zālīte (no kreisās) un Latvijas Vecmāšu asociācijas prezidente Kristīne Embure- Zapoļska piedalās pasākumā, kura laikā Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība, Latvijas Slimnīcu biedrība, Latvijas Ārstu biedrība, Latvijas Māsu asociācija, Latvijas Ārstniecības un aprūpes darbinieku arodsavienība, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "Sustento" un Latvijas Vecmāšu asociācija paraksta aicinājumu nosūtīšanai Eiropas Padomei un Eiropas Parlamentam, izvērtēt Latvijas atbilstību 2015.gadā plānotajam Eiropas Savienības Padomes prezidējošās valsts statusam.

Latvijas Māsu asociācija 18.martā vēlēs jaunu prezidentu, aģentūrai BNS apstiprināja asociācijas viceprezidente Līga Ārente.

Prezidenta amatam līdz šim izvirzīti četri kandidāti.

Organizācijai ir nepieciešams jauns vadītājs arī tādēļ, ka pēc organizācijas līderes Jolantas Zālītes bezvēsts pazušanas pašlaik netiekot veikts neviens maksājums, jo nevar piekļūt bankā noguldītajai naudai. Deleģējuma rīkoties ar finansēm nevienam neesot.

Māsu asociācija jau reiz bija sasaukusi konferenci, taču nebija kvoruma, lai pieņemtu lēmumus. Tam bija nepieciešami trīs tūkstoši dalībnieku. Atkārtoti sasauktajā konferencē kvorums nebūs nepieciešams. Konference notiks Latvijas Onkoloģijas centra konferenču zālē, tā sāksies plkst.11.

Latvijas Māsu asociācijai nav nekādas papildus informācijas par pazudušo Zālīti.

Valsts policijā ceturtdien aģentūrai BNS pavēstīja, ka pagaidām nekādu jaunumu par sievietes atrašanās vietu nav. Zālīte ir bezvēsts pazudusi kopš 3.februāra. Policija aicina atsaukties cilvēkus, kuru rīcībā varētu būt informācija, kas varētu palīdzēt noskaidrot, kas ar sievieti ir noticis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tas drīzāk nav kāds uz medmāsu algu naudu uzgūlies Ostapa Bendera kantoris? – mēs te kaut ko dosim, regulēsim par jūsu naudu…

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+