×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. februāris, 2014
Drukāt

Latvijas meistaru darinātas lelles Kaļiņingradas dzintara muzejā

Izstādes "Dzintars un lelles" atklāšana
Foto: ambermuseum.ruIzstādes "Dzintars un lelles" atklāšana Foto: ambermuseum.ru

Dzintara muzejā Kaļiņingradā atklāta starptautiskā meistarleļļu izstāde “Dzintars un lelles”, kurā līdzās Kaļiņingradas leļļu meistariem savus darbus eksponē arī Baltijas Autorleļļu ģildes pārstāvji, portālu LA.lv informēja Ārlietu ministrijā.

Izstādes atklāšanā ģildes prezidente Diāna Gubanova uzsvēra, ka Latvijas, Lietuvas, Igaunijas mākslinieki ir gandarīti piedalīties šādā pasākumā, popularizējot Baltijas valstu meistaru prasmi strādāt ar dažādiem materiāliem – tekstilu, porcelānu, plastiku, stiklu, dzintaru. Izstāde ir lieliska iespēja sadarboties ar kolēģiem no Krievijas, gūstot papildu profesionālo pieredzi, kā arī paplašinot meistaru pieredzes apmaiņu reģionālā mērogā.

Savukārt Dzintara muzeja pārstāvji, izstādi atklājot, norādījuši, ka izstādē redzamās lelles nav vis bērnu rotaļlietas, bet gan pilnīgi patstāvīgs mākslas darbs, kurš spēj attēlot visdažādākos sižetus, idejas, izjūtas.

Leļļu meistaru dalība izstādē bija iespējama, pateicoties Latvijas Republikas vēstniecības Krievijas Federācijā Konsulārās nodaļas kancelejas Kaļiņingradā atbalstam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+