×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
27. septembris, 2012
Drukāt

Latvijas “Next” veikalā cenas būs par 10% augstākas nekā citur Eiropā

Foto - LETAFoto - LETA

Cenas Latvijas “Next” veikalā būs vidēji par 10% augstākas nekā citos “Next” veikalos Eiropā, biznesa portālam “Nozare.lv” teica SIA “NX.LV” valdes loceklis Austris Krūmiņš, šorīt tirdzniecības centrā “Spice” atverot Latvijā pirmo Lielbritānijas apģērbu tirgotāja “Next” veikalu.

Cenu politika ir saistīta ar franšīzes un loģistikas izmaksām, skaidroja Krūmiņš.

Patlaban “Next” veikalā pieejami rudens un ziemas sezonas apģērbi, kas domāti ģimenēm ar bērniem, novēroja biznesa portāls “Nozare.lv”.

Krūmiņš arī atzīmēja, ka tiek pētītas nākamās vietas, kur atvērt “Next” veikalus. “”Next” noteikti tēmē uz tirdzniecības centriem “Alfa” un “Domina”, taču nākamo veikalu atklāšana ir atkarīga no tā, cik ilgā laikā parādīsies brīvas tirdzniecības platības.”

SIA “Modir”, kura holdingā iekļauts “Next” veikalu franšīzes uzņēmums “NX.LV”, kā arī franšīzes uzņēmumi “NX.LT” Lietuvā un “NX.EE” Igaunijā un kurš ir veicis 500 000 latu lielas investīcijas “Next” veikala izveidē Rīgā, tirdzniecības centrā “Spice”, patlaban pēta Latvijas sporta preču tirgu un plāno atklāt sporta preču veikalu, teica Krūmiņš.

Kā ziņots, veikals “Spicē” ir aptuveni 600 kvadrātmetru platībā un tajā pārdod bērnu, sieviešu un vīriešu ikdienas apģērbus. Tas ir pirmais “Next” veikals Latvijā un otrais Baltijā. Pagājušā gada septembrī ir atklāts “Next” veikals Viļņas tirdzniecības centrā “Akropolis”.

Kopumā Latvijā varētu tikt atvērti trīs “Next” veikali. Ieguldītās investīcijas veikalā “Spicē” plānots atpelnīt četru piecu gadu laikā.

Iespējams, ka Igaunijā pirmais “Next” veikals varētu tikt atvērts 2014.gada pavasarī jaunbūvējamajā tirdzniecības centrā “Panorama City” Tallinas pievārtē.

“Next” veikali Baltijas valstīs darbojas pēc franšīzes principa, un šo veikalu izveidei trīs valstīs ir reģistrēti uzņēmumi – “NX.LT” Lietuvā, “NX.LV” Latvijā un “NX.EE” Igaunijā.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Modir” dibināta 2011.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 4000 latu. “Modir” īpašnieki ir Islandē reģistrētā “Trjonuhestur ehf” – 50% un Lielbritānijā reģistrētā “Arev Investments Limited” – 50%.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+