Sports
Ziemas sports

Latvijas olimpiešu formas – problēma ir, bet Lodziņa rupjība šokēja jaunos sportistus10

foto: LETA

Latvijas sportistiem problēmas ar apģērbiem Phjončhanas olimpiskajām spēlēm patiešām ir, taču tās mierīgā ceļā var atrisināt, “LA” neoficiālā saziņā norādīja delegācijas pārstāvis.

Kā vēstīts, skeletona komandas tehniskais darbinieks Rodžers Lodziņš par aizskarošu, necienīgu un apkaunojošu rīcību tika izslēgts no olimpiskās delegācijas sastāva. Viņš publiskajā sarakstē “WhatsApp” grupā 30.janvārī, lietojot necenzētus izteicienus, ir apvainojis olimpiskās komandas sportistus, trenerus, apkalpojošo personālu un administrāciju.

Pats Lodziņš gan norādījis, ka nevienu konkrēti nav apvainojis, bet vērsies pret organizāciju un tam pamatā bijis tas, ka no izsniegtā apģērbu komplekta tikpat kā nekas nav derējis un tāda problēma esot lielākajai daļai no olimpiskās komandas.

Saistītie raksti

“Man vajadzēja lielākas bikses un nākamajā dienā samainīja. Pasūtījums tiek veikts komplektos XS, S, M u.t.t. un tad skatās vai var samainīt, ja kaut kas tomēr neder. Šoreiz tiešām bija tā, ka visiem maina, citus gadus tik plaši nemainīja un iebildumus daudz neuzklausīja, jo prioritāte ir, lai sportistiem der. Protams, ka cilvēkiem ar nestandarta figūru ir grūtāk. Kamaniņu sportam un skeletonam piebrauca klāt Siguldā ar somām, par pamatu ņemot to, ko mērīja iepriekš, visu izdalīja, cilvēki mājās samērīja, sarakstīja, kas jāmaina un pēc pāris dienām visu samainīja. Daiļslidotājai Diānai Ņikitinai visu samainīja. To, ko Rodžers Lodziņš pateica sarakstē, tiešām nesapratu, kāpēc tas bija vispārīgs uzbrauciens Latvijas Olimpiskajai komitejai, bet tik rupji grupā, kur ir jaunie atlēti – ko lai viņi domā un jūtas? Ja 18 gados to dzird no olimpieša, tiešām var nošokēties. Varēja konkrēti, kam to gribēja teikt, arī pateikt, nevis grupas saziņā,” sacīja olimpiskās komandas pārstāvis.

Ekipējuma komplekts sastāv no 45 vienībām un to saņem katrs olimpiskās delegācijas dalībnieks. Kopumā tas izmaksāja 387 425 eiro.

LA.lv