×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
30. maijs, 2012
Drukāt

Latvijas Olimpiete Aleksējeva pasaules čempionātā guvusi samērā smagu traumu

Latvijas BMX riteņbraucēja Sandra Aleksējeva, kura ieguvusi tiesības piedalīties Londonas olimpiskajās spēlēs, pagājušajā nedēļas nogalē notikušajā pasaules čempionātā guvusi samērā smagu traumu.

Pusfināla braucienā piedzīvotajā kritienā Aleksējeva sarāvusi kājas sānu saites, krustenisko saiti un arī guvusi meniska plīsumu, pastāstīja sportiste.

“Pusfināla pirmajā virāžā man priekšā nokrita konkurente, un es viņu pamanīju pārāk vēlu, uzbraucot virsū. Pēc tam kāja neiznāca no pedāļa stiprinājuma un pagriezu ceļgalu,” teica Aleksējeva.

Viņa gan pauda pārliecību, ka tas neliegs piedalīties Olimpiādē. “Arī iepriekš esmu braukusi ar sarautām saitēm un meniska plīsumu.”

Aleksējeva sākotnējās pārbaudes veikusi Valmierā, bet ceturtdien dosies pie Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) ārstiem, un pēc tam kļūs sīkāk zināms par viņas potenciālo atveseļošanās laiku.

“Kopumā pasaules čempionātā mana forma bija viena no labākajām karjerā un tāda ir joprojām, ja neskaita kāju,” stāstīja Aleksējeva.

Olimpiādē BMX riteņbraukšanā sievietēm piedalīsies tikai 16 sportistes, bet Latvija pašlaik pasaules rangā ieņem 21.vietu, tomēr informācija, ka Aleksējeva varētu iegūt ceļazīmi, izplatījās jau pēc pasaules čempionāta.

Savukārt otrdien Starptautiskā Riteņbraukšanas federācija (UCI) apstiprināja, ka tiešām Latvija ieguvusi vienu vietu arī BMX sieviešu konkurencē – visas valstis nav izmantojušas sev pienākošās ceļazīmes, tāpēc Latvija pēc snieguma pasaules čempionātā saņēmusi vienu vietu kā labākā no valstīm, kas nebija kvalificējusies Olimpiādei.

Kopā BMX riteņbraukšanā sievietēm olimpiskajās spēlēs būs pārstāvētas tikai 12 valstis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+