×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. jūnijs, 2012
Drukāt

Latvijas pārtika iekaro Maskavas lielveikalu plauktus

Foto - Renārs KorisFoto - Renārs Koris

Līgo svētku noskaņā vakar Smoļenskas laukumā tirdzniecības tīkla “Zeļonij perekrjostok” veikalā atklāts Maskavā jau trešais Latvijā ražotu pārtikas preču stends “Rižskij dvorik”.

 

Tirdzniecības tīkls “Zeļonij perekrjostok” ir “Premium” klases pārtikas preču mazumtirgotājs. “Tas, ka “Rižskij dvorik” ienāk vienā no vecākajiem un lielākajiem Krievijas mazumtirdzniecības tīkliem, apliecina, ka pēc Latvijas produktiem ir pieprasījums. Gribētos pateikties tiem cilvēkiem, kuri realizēja šo projektu, kā arī tiem, kuri turpina to attīstīt,” atklāšanā sacīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. “Mēs redzam, ka Rīgas preču zīme tiek uztverta ļoti pozitīvi. Tas mums dod iespēju izkonkurēt Igaunijas, Polijas un citus produktu ražotājus. Mēs ceram, ka tuvākajā laikā “Rižskij dvorik” varēs redzēt arī ārpus Maskavas.”

Tirdzniecības tīkla “Zeļonij perekrjostok” pārstāve Jeļena Guļajeva teica, ka, saņemot sadarbības piedāvājumu, ne mirkli neesot mākušas šaubas. “Mēs zinājām mūsu pircēju vēlmes. Patērētāji vienmēr teikuši, ka veikalos vēlas redzēt Latvijas produkciju, it īpaši piena produktus. Cilvēki nešaubās par Latvijas produktu kvalitāti,” sacīja J. Guļajeva.

Līdzšinējie divi “Riž-skij dvorik” stendi darbojas tirdzniecības tīklā “Alije parusa”. Tā pārstāve Olga Belažkova sadarbību vērtē ļoti pozitīvi. “Pircēji ir ļoti iecienījuši Latvijas produktu sortimentu, taču ir vēlme to paplašināt. Visvairāk maskavieši vēlētos redzēt veikala plauktos arī Latvijas zivju produkciju,” teica 
O. Belažkova.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+