×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
21. aprīlis, 2016
Drukāt

“Latvijas Pastā” atklāj daudz pārkāpumu; vadītājs varētu zaudēt amatu (3)

Foto: "Latvijas Pasts"Foto: "Latvijas Pasts"

Satiksmes ministrijas (SM) pārbaude valsts uzņēmumā “Latvijas Pasts” ir noslēgusies un tajā konstatētie pārkāpumi varētu maksāt uzņēmuma valdes priekšsēdētājam Arnim Salnājam amatu.

SM valsts sekretāra vietniece Džineta Innusa norādīja, ka pārbaude uzņēmumā noslēgusies. Lai gan likuma pārkāpumi tajā nav atklāti, tomēr kompānijā esot kontroles un pārvaldības trūkums. Plašāku komentārus viņa aicināja lūgt satiksmes ministram Uldim Augulim.

Ministrs aģentūrai BNS pauda, ka pārbaudē konstatēta patvaļa un “daudz un dažādi pārkāpumi”, tostarp tādi, uz kuriem iepriekš norādījusi Valsts kontrole. SM piektdien, 22.aprīli, apspriedīs pārbaudes rezultātus un lems par tālāko rīcību.

Taujāts, vai uzņēmuma vadītājs varētu zaudēt amatu, Augulis atbildēja, ka tā ir viena no iespējām.

Augulis iepriekš norādījis, ka SM saņēmusi ziņas par “dažādiem pārkāpumiem un nejēdzībām” attiecīgajā uzņēmumā, tostarp saistībā ar prēmijām un komandējumiem, tāpēc nolemts “Latvijas Pastā” veikt pārbaudi.

“Latvijas Pasts” sniedz pasta un filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu, preses un informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, kā arī nodarbojas ar mazumtirdzniecību. Uzņēmums pieder valstij.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bet kāpēc neti9ek baudīta ATD???????Kur vēl ne tādus s…s atrastu????

  2. Nepiegādāt apmaksātas piegādes līdz dzīvoklim ir LV pasta ikdiena. Kad prasu pastniekam ko tā, tad atruna ir, ka nespēj 50 sūtījumus līdz dzīvoklim/mājas durvīm ik dienas piegādāt. Protams, ka vieglāk naudu ir pelnīt, iemetot pastkastē zīmīti, ka nebiji mājās sastopams, kas ir meli meli meli!

  3. LV pasts nepilda strptautiskas saistibas Es sutu pakas no Amerikas kaa prioritaro pastu, kas japiegadaa majas Es maksaju par to tacu tas nenotiek Iemet pasta kastite zimiti, ka jabrauc zinamas darba laika stundas iznemt paku pasta nodalaa.

Draugiem Facebook Twitter Google+