×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. augusts, 2013
Drukāt

«Latvijas Pasta» katalogā – kļūdaina informācija


katalogs_11

Cienījamie lasītāji!
 Daudzi no jums šajās dienās savās pastkastītēs esat saņēmuši “Latvijas Pasta” preses abonēšanas katalogu 2012. gadam. Diemžēl katalogā “Latvijas Pasta” vainas dēļ kļūdaini palikušas pērnā gada abonēšanas anotācijas un informācija par dāvanām.

 

Kļūdaina informācija par mūsu izdevumiem atrodama kataloga 15. un 17. lappusē – par “Latvijas Avīzi”, 21. lappusē par žurnāliem “36,6 °C” un “Agro Tops”, 31. lappusē – par žurnālu “Mājas Viesis” un 34. lappusē par žurnālu “Praktiskais 
Latvietis”.

“Latvijas Pasta” komercvadības departamenta direktors Raimonds Ozoliņš: “”Latvijas Pasta” vārdā atvainojos visiem izdevniecības “Lauku Avīze” esošajiem un topošajiem abonentiem, kā arī pašas izdevniecības pārstāvjiem. Diemžēl tehniskas kļūmes dēļ “Latvijas Pasta” izdotajā “Laikrakstu un žurnālu katalogā 2012. gadam” ir ievietota neprecīza informācija par izdevniecības “Lauku Avīze” 2012. gada izdevumu anotācijām un abonentu dāvanām. “Latvijas Pasts” no savas puses apņemas nekavējoties nodrošināt visus pasta operatorus, pastniekus un citus atbildīgos darbiniekus ar korektu informāciju, kā arī veikt labojumus uzņēmuma mājas lapā www.pasts.lv un “Laikrakstu un žurnālu katalogā 2012. gadam”, kas jau tuvākajā laikā būs pieejams visās pasta nodaļās. “Latvijas Pasts” atgādina, ka visus izdevniecības “Lauku Avīze” izdevumus iespējams abonēt jebkurā pasta nodaļā, pie pastnieka, uzņēmuma mājas lapā www.abone.pasts.lv, zvanot pa informatīvo tālruni 67008001 un ar abonementa pieteikumu, kas pievienots klientiem izplatītajā “Preses abonēšanas katalogā 2012. gadam”. Vēlreiz atvainojamies par radušos kļūdu un klientiem sagādātajām neērtībām.”

AS “Lauku Avīze” visiem saviem abonentiem atgādina, ka arī šogad esam sagatavojuši jaunas un interesantas dāvanas gandrīz visiem mūsu izdevumu abonentiem. “Latvijas Avīzes” pasūtinātāji, abonējot laikrakstu vismaz janvārim, dāvanā saņems jauno sienas kalendāru, bet, abonējot vismaz četriem mēnešiem, – Monikas Zīles grāmatu “Pīrādziņ, atvaino!…”. Tāpat, abonējot vismaz janvārim, pie sienas kalendāra tiks žurnāla “Praktiskais Latvietis” abonenti. Bet žurnālu “Mājas Viesis”, “36,6 °C” un “Agro Tops” abonenti kalendāru saņems dāvanā, ja abonēs izdevumus vismaz pusgadam. Precīzu informāciju par izdevumu cenām un dāvanām skatiet “Latvijas Pasta” katalogā izvietotajā reklāmā 16. lappusē un zemāk redzamajā reklāmā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+